Lula & Złote Wyprzedaże - prace finalistek

Prezentujemy pracę kolejnej finalistki konkursu Figafigi!

Figafiga

Parasol

Powraca jesienna pogoda, a z nią chłód i deszcz. Dlatego z otchłani szafy musimy wyciągnąć parasolki. W szare dni mogą cieszyć kolorami, nadrukami modnymi w aktualnym sezonie i oczywiście ochroną przed ulewą. Ale właściwie skąd się wzięły? Znane już 4000 tysiące lat temu, chroniły przed słońcem władców chociażby Egiptu, dlatego opalenizna wśród zamożnych była passe. Z biegiem lat parasole stały się produktem tańszym i powszechniejszym. Jego "deszczowe zastosowanie" zostało wykorzystane po raz pierwszy w Chinach. W Europie był stosowany od XVII wieku jedynie przez kobiety. Wśród mężczyzn rozpropagował go Jonas Hanaway, który mimo drwin stale nosił parasol przy sobie. Kropki, kratka, kwiatki, zdjęcie gwiazdy, obraz znanego malarza? Na parasolkach znaleźć można wszystko. Sklepy proponują wielki wybór. Kwieciste, świeże nadruki to jedna z ładniejszych propozycji. Wzrok przykuły też parasolki stylizowane na szykowne retro, z delikatną falbanką, świetnie prezentujące się także złożone. Projektanci także nie zapominają o tym dodatku. Ich projekty są oryginalne i niebanalne, przykują wzrok nawet w największą burzę. Warto zainwestować w modną parasolkę, aby nawet w szare dni kolorowy akcent podkreślał nasz strój.

konkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/Figafigakonkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/Figafiga konkurs Lula.pl i ZloteWyprzedaze.pl/Figafiga

Jak podoba Wam się notka Figafigi? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach! WIELKIE GŁOSOWANIE JUŻ W PONIEDZIAŁEK 4 PAŹDZIERNIKA !

Zapraszamy też do odwiedzenia bloga Złotych Wyprzedaży - tam dowiecie się więcej o najbliższych wyprzedażach w sklepie!

Więcej o: