Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Marta Grycan

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd i gwiazdeczek. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Marty Grycan.

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl . Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Marty Grycan z przedpremierowego pokazu najnowszego Lexusa CT 200h. Informacja dla niewtajemniczonych - Marta Grycan to żona milionera Adama Grycana - znanego cukiernika, którego ojciec jest producentem lodów.

Podsumowanie:

1% dobrego stylu / 99% kiczu

Pani Marta zdecydowanie może pozwolić sobie na zakupy w najdroższych, ekskluzywnych butikach (wystarczy przyjrzeć się stylizacji, w której wystąpiła na Tadashi Fashion Night), jednak jak się okazuje nie gwarantuje to gustownych stylizacji . Patrząc na ubiór pani Grycan zaczynamy się zastanawiać, jak to możliwe, że kiedyś podobała nam się ta beżowa torba Miu Miu z lakierowanej skóry - teraz wydaje się taka tandetna. Koszt torby: 6 tysięcy złotych.

Plotek.pl/Lula.pl

Co sądzisz o stylizacji Marty Grycan?
Więcej o: