Naomi Campbell w roli morderczyni

Kontrowersyjna sesja z Naomi Campbell z październikowego wydania Interview Magazine wywołała ogromne poruszenie. Jednych oburzyła, innych zachwyciła ironią.

Osoby, które znają historię życia Naomi, jej awanturniczy charakter, zamiłowanie do przemocy zarówno psychicznej, jak i fizycznej oraz ostatnią aferę z "krwawymi diamentami" na pewno są zaskoczone tym, że modelka wzięła udział w tej sesji. Naomi wciela się w rolę morderczyni , która w brudnej rosyjskiej łaźni zabija młodzieńca.

Niektórzy uważają, że to nie na miejscu , że Naomi robi sobie żarty z poważnych spraw. Wielu Internautów razi ta jawna kpina z przemocy i historii jej życia. Uważają, że ta sesja pełna przemocy popsuje i tak już nadszarpnięty wizerunek modelki. Inni nie chcą dorabiać do tego żadnych teorii. Nie patrzą na modelkę przez pryzmat jej życia i nie szukają drugiego dna. Uważają, że zdjęcia duetu Mert & Marcus są niesamowite.

Naomi Campbell - Interview Magazine październik 2010Naomi Campbell - Interview Magazine październik 2010 fot. skan

Sesja z październikowego numeru Interview Magazine z pewnością jest kontrowersyjna - pełna przemocy i brudu. Zdjęcia zostały zrobione w pomieszczeniach przypominających łaźnię. Na podłodze został rozlany olej, wszędzie jest brud, a kafelki na ścianach zostały pokryte farbą imitującą krew. Idealnie miejsce na zbrodnię .

Naomi w gustownych kreacjach Lanvin , Gucci i Bottega Veneta dokonuje mordu. Nie spieszy się. Pali papierosa delektując się chwilą. Przyglądając się zdjęciom wyczuwa się brak emocji , jakby kobieta z fotografii była zaprogramowaną lalką. Stylizacja jest doskonała, a Naomi wygląda fenomenalnie. Między nią, a blady mężczyzną, którego ciało jet pokryte niezliczoną ilością, brzydkich tatuaży jest doskonały kontrast. Ona jest piękna, jakby posągowa, choć to jego ciało przypomina porcelanę. Naomi jest stylowa, ironiczna i seksowna.

Ta sesja nie pozostawia nikogo obojętnego. Jedni są nią zachwyceni , innych oburzyła . Niektórzy kochają i nienawidzą jednocześnie. A Wy? Co o niej sądzicie ?

GALERIA !

Interview Magazine październik 2010

zdjęcia: Mert & Marcus

modele: Naomi Campbell, Alex Kovas

stylizacja: Karl Templer

Więcej o: