Halle Berry w Warszawie - relacja ze spotkania!

Dziś około godziny 17 w warszawskiej Galerii Mokotów Halle Berry spotkała się ze swoimi fanami. W Polsce promuje swój najnowszy zapach Reveal.

Trzeba było na nią chwilę poczekać - ale było warto. Nieczęsto w Polsce pojawiają się gwiazdy światowego formatu i to w dodatku takie gwiazdy!

Zachęcona ogromnymi sukcesami sprzedażowymi swych poprzednich zapachów - Halle Berry przyleciała do Polski promować swoje najnowsze perfumy Reveal. Pure Orchid - poprzedni zapach był w naszym kraju absolutnym numerem jeden. Dlatego też gwiazda postanowiła przyjechać osobiście, by zachęcić swoich fanów do kupna nowości.

Trzeba przyznać, że Halle wyglądała olśniewająco. Promieniała. Wciąż się uśmiechała i machała do swoich fanów. Odpowiadała o pracy nad nowymi perfumami. Dowiedzieliśmy się, że powstawały przez rok czasu. Pracowała nad nimi wraz z z Richardem Herpin.

Reveal otwiera się przypływem świeżych, owocowych akordów nuty głowy. Ulubiony kwiat Halle, delikatna i świetlana mimoza miesza się z soczystą brzoskwinią, melonem miodowym i czerwoną porzeczką. W eleganckim sercu, delikatny i zmysłowy bukiet kwiatów z plumerii, irysa i płatków neroli przywodzi na myśl prawdziwą kobiecość. Następnie zapach ujawnia swoją uwodzicielską bazę dzięki trawie wetiwer, drzewom kaszmirowym i piżmu, przynosząc uczucie delikatnego otulenia zapachem.

Premiera perfum Halle BerryPremiera perfum Halle Berry Premiera perfum Halle Berry

Woda perfumowana 15ml - 59,90 zł

Woda perfumowana 30ml - 93,90 zł

Woda perfumowana 50ml - 128,90 zł

Dezodorant w naturalnym spray'u 75ml - 29,90zł

Wciąż ktoś do mnie podchodzi i mówi, że nosi mnie na sobie. Zawsze wtedy sprawdzam jak pachną na danej osobie. Ten zapach powstał dlatego, że po poprzednich dwóch wciąż miałam coś nowego do zaproponowania. Chciałam, by tym razem było to coś szczególnie kobiecego - mówiła Halle.

Hally BerryHally Berry Fot. Eastnews

Po roku przerwy i opieką nad małą córeczką - Hally na dobre wraca do pracy. Teraz jest w trakcie pracy nad nowym filmem "Dark Tide", który jest kręcony w RPA. Halle wspomniała jednak, że w następnym roku powstanie więcej filmów z jej udziałem. Warszawy jeszcze nie widziała, ale zaznaczyła, że ma zamiar wieczorem wyjść na polskie jedzenie i dobrze się zabawić.

Takie gwiazdy chciało by się witać w Polsce znacznie częściej!

Hally BerryEAST NEWS/PIOTR WYGODA

Więcej o: