Kasia Zielińska twarzą nowej polskiej marki kosmetycznej

KOBO Professional to nowa marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu. Firma jest polska i będzie powszechnie dostępna w drogeriach Natura.

KOBO Professional to marka, która powstała z myślą o tym, by każda kobieta miała dostęp do kosmetyków do tej pory zarezerwowanych dla zawodowych makijażystów. Poza tym produkty mają mieć przystępną dla każdego cenę.

Producent charakteryzuje je jako kosmetyki, które są łatwe w aplikacji i jednocześnie bardzo trwałe i wydajne.

Marka KOBO Professional oferuje bogatą paletę produktów oraz kolorów . Marka proponuje mocne, odważne barwy dla kobiet, które nie boją się ich używać. Ale dla miłośniczek bardziej naturalnego image'u też się coś znajdzie.

Kosmetyki KOBO Professional są produkowane w Europie, a ich stylistyka odzwierciedla trendy panujące w najważniejszych europejskich stolicach mody. Oznacza ona przede wszystkim wyraziste połączenia. Jesienno-zimowa kolekcja nazywa się CHIC . Jej twarzą została Kasia Zielińska . Możemy w niej zaobserwować akcenty kolorów zieleni szmaragdowej, granatu, turkusu lagoon i koloru szafirowego w połączeniu z elegancką czernią i niezwykłym blaskiem pawich piór. Prezentuje wizerunek kobiety tajemniczej i zmysłowej. Kreacja makijażu powierzona została Kasi Kozłowskej-Kołodziejskiej , cenionej w Polsce i w Europie makijażystce i stylistce. Jest ona również dyrektorem artystycznym marki.

Oferta jest naprawdę bogata. Część z produktów i informacje o nich znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz też:

Nowość od Clinique - mineralny puder

Czy uważasz, że wybór Kasi Zielińskiej na ambasadorkę marki był właściwy?
Więcej o: