Konkurs: pożegnaj cellulit!

W naszym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą Polmax macie możliwość wygrania zestawów specjalistycznych kosmetyków z linii LPG® Technic Care Line Face & Body!

Firma LPG?, twórca metody Endermologie to światowy lider w kompleksowej terapii tkanki łącznej poprzez mechanotransdukcję. Teraz LPG? stworzyła pierwszą linię kosmetyków Technic Care Line , opartych na badaniach naukowców specjalizujących się w stymulacji komórkowej.

materiały prasowe LPGmateriały prasowe LPG materiały prasowe LPG

Formuły produktów, stanowiących wyłączność firmy LPG?, wyróżniają się dużą koncentracją aktywnych składników, wywołujących w sposób naturalny fizjologiczne procesy zachodzące w skórze, których spowolnienie jest przyczyną jej starzenia się i miejscowego gromadzenia tkanki tłuszczowej.

W naszym konkursie macie możliwość wygrania jednego z trzech zestawów kosmetyków. Sponsorem nagród jest firma Polmax . Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:

ZESTAW 1 (za miejsce III w konkursie)

Krem eliminujący cellulit tłuszczowy Adipose cellulite cream materiały prasowe LPGmateriały prasowe LPG materiały prasowe LPG

Cena: 157,14zł

Produkt, który atakuje nagromadzony miejscowo cellulit tłuszczowy bezpośrednio pobudzając procesy lipolizy (eliminacja tłuszczu). Po kuracji skóra staje się napięta, nawilżona, a powierzchnia objęta cellulitem znacznie wygładzona.

Zastosowanie: nakładać ruchami okrężnymi rano i wieczorem w miejsca objęte cellulitem (biodra, pośladki, uda).

Krem do kompleksowej ochrony komórkowej skóry twarzy Cellular defense cream

materiały prasowe LPGmateriały prasowe LPG materiały prasowe LPG Cena: 181,05zł

Nawilżający kompleks chroniący skórę przed głównymi czynnikami wywołującymi stres oksydacyjny. Poza ochroną przeciwsłoneczną SPF8, Oxylastil? pobudza proces dotleniania komórek wzmacniając barierę naskórkową oraz przywraca skórze blask.

Zastosowanie: stosować rano na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

ZESTAW 2 (za miejsce II w konkursie)

Serum eliminujące cellulit wodny Aqeous cellulite detox serum

materiały prasowe LPGmateriały prasowe LPG materiały prasowe LPG Cena: 157,14zł

Stężone serum uaktywnia wymianę płynów redukując cellulit wodny  i zmniejszając retencję wody. Escyna i kofeina pobudzają krążenie żylne i limfatyczne, co pomaga usunąć nagromadzone toksyny i nadmiar płynu.

Zastosowanie: wcierać rano i wieczorem energicznymi ruchami, zaczynając od kostek w kierunku ud, pośladków i bioder.

Serum do twarzy wypełniające głębokie zmarszczki Deep wrinkle filler serum

materiały prasowe LPGmateriały prasowe LPG materiały prasowe LPG Cena: 222,04zł

Skoncentrowane, wysoko skuteczne serum o zaawansowanej biotechnologii. Silna dawka składnika serum Tensine? sprawia, że wypełnia on zmarszczki i rozjaśnia cerę. Skóra staje się gładka i wygląda jak po naturalnym liftingu. Efekt natychmiastowy i długotrwały.

Zastosowanie: stosować rano i/lub wieczorem na skórę twarzy i szyi po nałożeniu kremu

ZESTAW 3 (za miejsce I w konkursie)

Emulsja modelujące i ujędrniająca do ciała Body cotouring & firming cream materiały prasowe LPGmateriały prasowe LPG materiały prasowe LPG Cena: 157,14zł

Dzięki zastosowaniu unikalnej kombinacji składników aktywnych, emulsja zwiększa napięcie skóry i modeluje sylwetkę. Stosowanie emulsji stopniowo przywraca skórze napięcie, ujędrnia i modeluje sylwetkę.

Zastosowanie: stosować rano i wieczorem na całe ciało, a zwłaszcza na partie, które utraciły sprężystość.

Pro-kolagenowy krem ujędrniający do twarzy Pro-collagen firming cream

materiały prasowe LPGmateriały prasowe LPG materiały prasowe LPG Cena:222,04zł

Specjalistyczny krem pielęgnujący, którego formuła przyczynia się do reaktywacji naturalnych procesów syntezy komórkowej. Skóra staje się bardziej elastyczna, jędrna i naturalnie młodsza.

Zastosowanie: stosować rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

Co trzeba zrobić?

Żeby wziąć udział w konkursie należy na adres mailowy lulalook@g.pl nadesłać odpowiedź na pytanie konkursowe:

W jaki sposób można walczyć z cellulitem w domowym zaciszu?

Liczymy na Waszą kreatywność i czekamy na ciekawe porady.

W mailu należy podać co najmniej: imię, nazwisko, nick, wiek, adres e-mail i adres zamieszkania w celu realizacji prawa do nagrody. Natomiast w tytule maila z odpowiedzią konkursową prosimy o umieszczenie "Kosmetyki LPG"

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 października 2010r. do końca dnia.

REGULAMIN KONKURSU " Konkurs: pożegnaj cellulit! "

1. ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA PLEBISCYTU.

1. Organizatorem Konkursu pt. " Konkurs: pożegnaj cellulit! " , zwanego dalej "Konkursem" jest Agora SA z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, NIP: 526-030-56-44, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 59944, zwana dalej "Organizatorem".

2. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronach serwisu internetowego, prowadzonego przez Organizatora pod adresem URL : www.lula.pl, zwanym dalej Serwisem. Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od 06 października 2010 do 17 października 2010, na warunkach i zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE.

1. Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.

2. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

3. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora i Fundatora oraz członkowie ich rodzin, w szczególności ich małżonkowie, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo.

4. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

5. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wykonania nagrody, nie można przenosić na inne osoby.

3. ZASADY KONKURSU I WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE.

1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od 06 października 2010 do 17 października 2010 do godziny 23:59 przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: lulalook@g.pl:

a) odpowiedź na pytanie konkursowe; pytanie konkursowe jest zamieszczony na stronie konkursowej dostępnej w ramach Serwisu;

b) wraz z odpowiedzią należy podać co najmniej: imię, nazwisko, nick, adres e-mail, adres zamieszkania w celu realizacji prawa do nagrody.

2. Jeden uczestnik Konkursu może nadesłać tylko jedną wiadomość e-mail zawierającą jedną odpowiedź, o której mowa w ustępie 1 pkt a) powyżej, bez względu na ilość posiadanych kont pocztowych. Jeżeli ten sam uczestnik nadeśle więcej niż jedną wiadomość e-mail zawierającą wypowiedzi konkursowe, za wiadomość e-mail zgłoszoną do Konkursu uważana będzie jedynie pierwsza wiadomość e-mail zapisana na serwerze Serwisu.

3. Po przesłaniu wiadomości e-mail zawierającej wypowiedź konkursową uczestnik nie może dokonywać w niej żadnych zmian.

4. Poprzez zgłoszenie się do udziału w konkursie w sposób określony w niniejszym paragrafie, uczestnik Konkursu oświadcza, że treść przesłanej przez niego wypowiedzi nie narusza przepisów prawa, ani prawem chronionych dóbr osób trzecich, a uczestnik Konkursu jest w pełni uprawniony do zgłoszenia wypowiedzi do Konkursu oraz udzielenia zezwolenia na jej publikację w Serwisie.

5. Poprzez przesłanie propozycji konkursowej w sposób określony w niniejszym paragrafie, uczestnik Konkursu oświadcza, że wyraża zgodę na publiczne udostępnienie odpowiedzi podczas publikacji wyników konkursu

4. ZASADY WYŁANIANIA ZWYCIĘZCÓW.

1. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni przez jury tylko spośród uczestników, którzy spełniają warunki wymienione w § 2 i 3 Regulaminu jako autorzy najciekawszych odpowiedzi. Przy czym jury przyzna zwycięzcom Konkursu trzy nagrody (każdemu zwycięzcy po jednej) w postaci zestawów kosmetyków marki LPG.

2. W skład jury wchodzą pracownicy Organizatora.

3. Organizator opublikuje na stronie Serwisu wyniki Konkursu do dnia 21 września 2010 roku, zawiadomi zwycięzców o fakcie uzyskania prawa do nagrody pocztą elektroniczną na adres e-mail wskazany przez uczestnika zgodnie z § 3 ustęp 1 Regulaminu. Nagrodzony uczestnik obowiązany jest w ciągu 7 dni od dnia wysłania przez Organizatora zawiadomienia, wysłać drogą elektroniczną na adres podany w zawiadomieniu, wiadomość zawierającą dane w zakresie niezbędnym do przesłania nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem.

5. NAGRODY.

1. Nagrodami w Konkursie są trzy zestawy kosmetyków marki LPG. Organizator opublikuje w Serwisie listę zwycięzców w postaci nicków zwycięzców Konkursu do dnia 21 października 2010.

2. Organizator zawiadomi Zwycięzców poprzez wysłanie emaila na adres podany w zgłoszeniu do konkursu.

3. Nagrody zostaną przekazane przez przedstawiciela LPG w okresie do dwóch miesięcy od ogłoszenia wyników.

4. W przypadku, gdy uczestnik Konkursu nie podał swojego adresu pocztowego i adresu e mail w jego zgłoszeniu do konkursu w Serwisie najpóźniej z chwilą przystąpienia do Konkursu, jego prawo do nagrody wygasa, nawet jeśli spełnił pozostałe wymagania opisane w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku prawo do nagrody nabywa następny w kolejności uczestnik Konkursu.

5. Jeden uczestnik Konkursu, niezależnie od liczby kont pocztowych Serwisu, używanych w Konkursie, może otrzymać w ramach Konkursu tylko jedną nagrodę, przewidzianą niniejszym Regulaminem. Na jeden adres zostanie wysłana tylko jedna nagroda.

6. W przypadku nieodebrania przez Zwycięzcę nagrody w ciągu 14 dni od jej wysłania przez Organizatora, prawo do nagrody wygasa. Nagrody nie odebrane w wyżej wymienionym terminie zostają do dyspozycji Organizatora.

7. Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem powiadomienia o wygranej wynikające z błędnego podania przez nagrodzonego uczestnika Konkursu adresu lub innych danych, na który to adres zostało wysłane powiadomienie o nagrodzie lub z przyczyn przez Organizatora niezawinionych.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym podanie przez nagrodzonego uczestnika Konkursu danych w formularzu rejestracyjnym w Serwisie oraz za wszelkie zmiany danych służących do identyfikacji uczestnika Konkursu dokonanych po wypełnieniu formularza, w tym adresu zamieszkania.

10. W celu dokonania identyfikacji zwycięzcy, przy odbiorze nagrody winien on okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.

6. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE .

1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Konkursem należy składać na piśmie wraz z uzasadnieniem do Organizatora na adres: Agora SA, Portal Gazeta.pl, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, z dopiskiem "Konkurs: piękne włosy jesienią" w terminie 14 (czternastu) dni od daty opublikowania listy zwycięzców - bezpośrednio lub listem poleconym (decyduje data stempla pocztowego).

2. Reklamacje przesłane po upływie terminu określonego w ustępie 1 niniejszego paragrafu nie będą rozpatrywane.

3. Reklamacje rozpatrywać będzie Organizator w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia ich otrzymania.

4. Decyzja Organizatora w sprawie reklamacji będzie ostateczna.

7. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH.

1. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania, odbioru i rozliczenia nagrody, na co Uczestnicy lub ich prawni opiekunowie i przedstawiciele wyrażają zgodę, przystępując do Konkursu.

2. Dane osobowe uczestników Konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926. Administratorem danych osobowych jest Agora SA.

3. Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1 niniejszego paragrafu, obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje.

4. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w Konkursie.

8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE.

1. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem, zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu.

3. Wszelkie spory mogące wyniknąć między Organizatorem Konkursu a jego Uczestnikami rozpatrywane będą przez sąd właściwy dla siedziby Organizatora.

Więcej o: