Magia teatru Galliano na deskach wybiegu

John Galliano jest niekwestionowanym mistrzem jeśli chodzi o tworzenie klimatu na swoich pokazach. Trzeba mu przyznać, że wrażenia są niepowtarzalne!

Parę dni temu w Paryżu projektant prezentował już wiosenną kolekcję przygotowaną dla Diora.

Projektant za każdym razem udowadnia nam, że pokaz może być jednocześnie przedstawieniem . Sam John Galliano wprost uwielbia wcielać się w różne role. To samo tyczy się jego kolekcji. Teatralne kreowanie modelek to po prostu jego specjalność.

Wspaniałe jest to, że potrafi on zbudować niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę. Makijaże i fryzury modelek - przenoszą nas dosłownie do innej rzeczywistości. Każda kreacja była odrębną historią, każda stylizacja inną opowieścią. Makijaże oraz fryzury musiały być misterną i długotrwałą pracą stylistów, ale efekt był wprost piorunujący.

Dramatyczne przedstawienie jest nieodłączną częścią show Galliano. Za każdym razem jednak - trudno przejść obok tego obojętnie. Oprócz lansowania trendów jeśli chodzi o samą kolekcję - możemy również dopatrzeć się nowości w makijażu obowiązującym nas w następnym sezonie. Na zdjęciach możemy na przykład zobaczyć elementy make up'u, z czerwonym cieniem , który już teraz zapowiadany jest jako przyszły hit.

Kapelusze, woalki, złocenia włosów, żywa koloryzacja lub wręcz przeciwnie blade postacie przypominające nam aktorów z dramatycznego przedstawienia. To wszystko w jednym może zapewnić nam w takim stylu tylko John Galliano!

Pokaz GallianoPokaz Galliano Fot. Agencja Wyborcza.pl

Zobaczcie też:

Taylor Momsen promuje perfumy Galliano

Więcej o: