Nieziemskie buty marki Anastasia Radevich

O pewnych kolekcjach nie wystarczy powiedzieć, że są udane. Niektóre są po prostu zjawiskowe, jak projekty Anastasii Radevich.

Anastasia Radevich jest Kanadyjką o Białoruskich korzeniach. Mieszka i pracuje na obu kontynentach. Jej niesamowite kolekcje obuwia sprawiły, że szybko dołączyła do najlepszych szewców, jak choćby Nicholas Kirkwood.

Projektantka sponsorowana była przez Foundation de la Mode de Montréal i dzięki temu uzyskała dyplom na London College of Fashion z projektowania ubioru, a później pracowała przez 2 lata w Aldo Group , projektowała dla Bolongaro Trevor , a wcześniej współpracowała Alexander McQueen i Nicholas Kirkwood.

Pierwsza kolekcja Biofuture zachwyciła fascynatów niesamowitego obuwia. Wydawało się wtedy, że to może być jedynie dobry strzał. Wiele osób myślało, że nieznana projektantka może się szybko wypalić i że kolejna kolekcja nie będzie równie udana. Okazało się, że zupełnie inaczej. Najnowsza kolekcja Kinetik jest zachwycająca. Buty są podświetl dzięki użyciu technologii LED. Projekty są czarujące, innowacyjne i naprawdę warto je zobaczyć.

Zobaczcie sami - GALERIA !

Więcej o: