Joanna Brodzik pierwszą ambasadorką Olay w Polsce

Znana i lubiana aktorka Joanna Brodzik została pierwszą w Polsce ambasadorką marki Olay. Dowiedzcie się dlaczego!

Decyzja o wyborze Joasi Brodzik była prosta. Aktywna zawodowo aktorka, zapracowana mama bliźniaków - okazała się idealną kandydatką. Odzwierciedlała profil kobiety, do której marka Olay kieruje produkty z linii Total Effects - kosmetyków zwalczających oznaki starzenia się skóry.

Kosmetyki Total Effects to produkty na miarę aktualnych potrzeb współczesnych kobiet, dostosowane do ich zabieganego stylu życia i wynikających z niego wymagań.

Joanna Brodzik mówi, że decyzja o podjęciu współpracy nie była dla niej przypadkowa:

Pierwszy krem OLAY dostałam od swojego taty, kiedy miałam 17 lat i do dziś pamiętam, jakie ten produkt zrobił na mnie wrażenie. Teraz, po latach, powracam do kosmetyków OLAY, bo wiem, że są skuteczne.

Linia Total Effects ma przeciwdziałać 7 oznakom starzenia się skóry:

1) linie mimiczne i zmarszczki,

2) nierówną strukturę skóry,

3) szarą cerę,

4) suchość,

5) nierówny koloryt skóry,

6) plamy oraz popękane naczynka,

7) widoczne pory.

Zastosowana w kosmetykach technologia ma prowadzić do zachowania na dłużej zdrowszego wyglądu skóry poprzez wzmocnienie jej naturalnej bariery ochronnej oraz zabezpieczanie przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Witamina B3 pomaga przywrócić właściwy poziom nawilżenia naskórka, jak również usprawnić tempo odnowy komórek, poprawiając wygląd skóry. Udoskonalony system antyoksydantów łączący witaminy E i C wzbogacony wyciągiem z zielonej herbaty tworzy sieć antyutleniaczy.

Joanna Brodzik - ambasadorką OlayJoanna Brodzik - ambasadorką Olay Fot. materiały prasowe

Jak podoba wam się wybór marki Olay?
Więcej o: