Walczymy z rakiem piersi! Kampania trwa!

Już dziś o 20 30 się Most Świętokrzyski oraz pomnik Syrenki na Rynku Starego Miasta rozświetli się różową poświatą. Kampania walki z rakiem piersi trwa! Akcja trwa również na facebook'u. Przyłącz się!

Już dziś o godzinie 20:30 Most Świętokrzyski oraz pomnik Syrenki na Rynku Starego Miasta w Warszawie zaświecą na różowo. Oba obiekty dołączą do ponad 200 budowli i pomników na całym świecie, które w październiku zostaną podświetlone różowym światłem, będącym symbolem nadziei i wsparcia dla milionów kobiet. Warszawa już po raz kolejny włącza się w Globalną Inicjatywę Iluminacji, będącą spektakularnym elementem Kampanii na Rzecz Walki z Rakiem Piersi The Est?e Lauder Companies.

Honorowy Patronat nad Iluminacją w Warszawie objęła Pani Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która w poniedziałek, wspólnie z Dyrektorem Generalnym Est?e Lauder Central Europe North Magdaleną Kamińską, dokonają uroczystej iluminacji Mostu Świętokrzyskiego. Akcja trwa również na facebook'u. Już od wczoraj wiele kobiet solidarnie łączy się w słusznej sprawie dodając do swoich statusów tematyczne opisy. Pomysł jest dość zabawny.

W ubiegłym roku pomysłem był post o ulubionym kolorze stanika. Wówczas akcja zaskoczyła wszystkich mężczyzn, którzy nie wiedzieli o co chodzi. Udało się zwrócić powszechną uwagę. Temat pojawił się również w telewizyjnych wiadomościach. W tym roku chcemy osiągnąć podobne lub nawet większe zainteresowanie.

Jeśli więc chcecie dołączyć się do wspólnej nam inicjatywy musicie wiedzieć, że tegorocznym pomysłem jest temat torebek i tego, gdzie lubicie je najchętniej kłaść. Musicie wpisać w Wasz status gdzie stawiacie lub wieszacie torbę zaraz po wejściu do domu w formie: LUBIĘ NA STOLE W JADALNI, LUBIE NA KRZEŚLE W KUCHNI. Dwuznaczność w tym przypadku ma podkręcić zainteresowanie całym przedsięwzięciem.

Lula włącza się do akacji i jak najbardziej ją popiera: Najbardziej lubimy na biurku w naszej redakcji ;) a Wy?

Zapraszamy na Plac Zamkowy, skąd doskonale będzie widać podświetlony na różowo Most Świętokrzyski!

Więcej o: