Innowacyjna fryzura we włoskim wydaniu Vogue

W październikowym numerze magazynu Vogue możemy oglądać francuską modelkę Charlotte di Calypso. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłu na stylizację włosów!

Wszystkie kochamy okładki magazynu Vogue . Mamy ku temu swoje kobiece powody. Charakteryzacje w stylu Vogue są w końcu niepowtarzalne. ?Tak było i tym razem. Na okładce październikowego wydania włoskiego numeru na okładce podziwiać możemy Charlotte di Calypso - modelkę z Francji, która w 2005 roku wygrała francuską edycję Elite Model Look.

Mimo, że modelka wystylizowana na sekretarkę w eleganckim biurze prezentuje się naprawdę świetnie - nie o niej samej będziemy pisać. Naszą uwagę zwrócił dość innowacyjny pomysł na fryzurę, która na zdjęciach pojawia się w kilku różnych wersjach.

Włosy sprawiają wrażenie krótkiego symetrycznego cięcia, na czubku głowy jednak pojawiają się przeróżne kształty upięć. Duże koki, zawinięty koński ogon. Kokardka z włosów nadaje dziewczęcego charakteru tej dość poważnej stylizacji. Całość tworzy bardzo ciekawą fryzurę, która świetnie komponuje się z biurowym, stonowanym strojem modelki.

Jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też:

Czy jesteś niewolnicą swojego wizerunku?

Jak podoba ci się pomysł na fryzurę?
Więcej o: