17-letnia projektantka wzorem do naśladowania!

Wielu młodych ludzi marzy o pracy jako projektant mody, ale zamiast próbować chowają swoje projekty do szuflady. Jednak Sarah Silverman zrobiła inaczej. Ma 17 lat i założyła własną markę odzieżową.

Najpierw szkoła, jakiś konkurs, później staż w jakiejś firmie, ewentualnie w atelier znanego projektanta. Tak swoją przyszłość widzi wielu młodych ludzi pragnących projektować odzież, obuwie, czy dodatki. Nie przyspieszają niczego. Czekaja na swoją chwilę, próbują sił w konkursach, czasami szyją coś dla siebie. A przecież i naprawdę nie trzeba mnóstwa pieniędzy, by zaistnieć jako projektant.można inaczej

Możliwości jest wiele . Można sprzedawać swoje projekty przez popularna giełdę internetową lub wejść we współpracę z jednym z butików internetowych oferujących ciekawe rzeczy młodych projektantów, jak choćby Pakamera. Można również zacząć od sprzedaży znajomym prezentując swoje kreacje na profilu społecznościowym. Inną opcją, którą wybrała 17-letnia Kanadyjka jest zainwestowanie w stronę internetową i założenie własnej marki . To naprawdę dużo nie kosztuje.

Marka Sarah Leora  założona przez 17-letnią projektantkę Sarah SilvermanMarka Sarah Leora założona przez 17-letnią projektantkę Sarah Silverman www.sarahleora.com

Sarah Silverman po wakacyjnym kursie postanowiła założyć własną markę odzieżową. Z pewnością minie jeszcze sporo czasu zanim jej projekty zobaczymy na którymś z najważniejszych Tygodni Mody, ale ta młoda dziewczyna ma pasję i konsekwentnie realizuje swoje marzenia. Zaprojektowała kreacje zainspirowane stylem swojej ulubienicy Audrey Hepburn idealne dla swoich rówieśniczek, zrobiła sesję zdjęciową i założyła stronę internetową. Promuje się również w Internecie, a wzmianki o niej pojawiły się na ważnych stronach o modzie (choćby naszej). Wydaje się to proste ? Zapewniamy, że naprawdę jest.

Rysujecie projekty, to zanieście je do dobrej krawcowej, by sprawdzić jak Wasze kreacje będą wyglądać w rzeczywistości. Uczcie się podstaw szycia i konstrukcji, choć to nie jest konieczne. Bierzcie udział w kursach i szkoleniach. Zbierajcie doświadczenia i próbujcie ! Zachęcamy Was do takiej odwagi , jaką wykazała się Sarah. Ta 17-latka powinna stać się dla wielu młodych projektantów wzorem do naśladowania. Robi coś zamiast czekać na wielką szansę i nie boi się popełniania błędów, bo zbieranie doświadczeń jest jedną z najważniejszych przewag jakie zyska. Powodzenia !

GALERIA !

Więcej o: