Akty, lasery i capoeira w Top Model

Szósty odcinek "Top Model. Zostań modelką" przyniósł wiele nowych wyzwań, ale to pozowanie nago zdecydowanie należało do najtrudniejszych.

W szóstym odcinku pierwszym zadaniem dziewcząt była lekcja capoeiry. Wydawałoby się, że będą to przyjemne chwile - zajęcia odbyły się na plaży, z szumiącym morzem w tle. Niestety dziewczyny znów musiały ze sobą rywalizować i miłe chwile przemieniły się w pojedynek . Zwyciężczyni, którą została Nicole wygrała 20 dodatkowych klatek w nadchodzącej, wyjątkowo trudnej sesji. Niestety również ona musiała wskazać przegraną , co zawsze jest wyjątkowo nieprzyjemnym momentem. Padło na Weronikę, która z kolei straciła 20 klatek.

Następne zadanie było bardzo filmowe - dziewczyny przebrane w srebrne kombinezony musiały przejść przez wiązki laserów, nie dotykając ich i pozując. Poradziły sobie całkiem dobrze, z kilkoma wyjątkami. Przy tym zadaniu bardzo podpadła Emilka , która po kilkukrotnych nieudanych podejściach, olała zadanie i przeszła dotykając wszystkich laserów. Odjęto jej 20 klatek, ale krytyka jury pod koniec programu była prawdopodobnie dużo większą stratą. Wyjątkowo krytyczna była Karolina Korwin Piotrowska, która zarzuciła Emilce, że traktuje program jak wakacje od dziecka i codzienności. Innym członkom jury również nie podoba się zbyt luźny stosunek modelki do programu. To zadanie najlepiej wykonała Marta, która wygrała luksusową biżuterię.

'Top model. Zostań modelką'"Top model. Zostań modelką" materiały prasowe TVN

Wreszcie nadeszło zadanie numer 3, czyli pozowanie tylko z jedną częścią "garderoby" typu... pierścionek. Zdjęcia w czerni i bieli wykonywał Wojciech Wojtczak . Przy tym zadaniu zaczęły się prawdziwe trudności, chociaż podobnie jak przy pozowaniu z owadami, uczestniczki okazały się bardzo dzielne. Zadanie było najtrudniejsze dla Pameli , która już w zeszłym tygodniu przyznała, że nie jest gotowa do pozowania nago. Można było wyczuć, że źle się czuła przed obiektywem. Joanna Krupa starała się ją wspierać i pocieszać, co było bardzo potrzebne w trakcie sesji, ale niestety na końcu Pameli nie udało się uniknąć krytyki. Dawid Woliński powiedział, że wygląda jak "słoń morski tarzający się po plaży". Od Pameli usłyszał: "Ty wstrętny projektancie". Zadanie było również trudne dla Marty, tancerki w klubie go-go, która mówiła, że wbrew pozorom pozowanie jest dla niej wielkim wyzwaniem i się rozpłakała: "Nie chcę robić z siebie bogobojnej dziewicy. Wszyscy wiedzą, czym się zajmuję, tak?"

'Top model. Zostań modelką'"Top model. Zostań modelką" materiały prasowe TVN

Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/top-model-odcinek-6-relacja-na-zywo-w-internecie_156627.html

Sesja okazała się szczęśliwa dla Kasi, która została najlepiej oceniona przez jury. Zachwyt wzbudziła również Ania i Ola, której Dawid Woliński znów zwrócił uwagę, że koszmarnie się ubiera. Marcin Tyszka tym razem był w dobrym humorze - swoim faworytkom Kasi i Ani - dał kwiaty, za to mniej przychylny okazał się dla Beaty , która usłyszała od niego, że ma "wielki udziec".

Sesja stała się pechowa dla Pauliny Pszech. Modelka próbowała narzucać fotografowi własne pozy i pozostała przy tym nieugięta. Tłumaczyła to chęcią ukrycia blizn na plecach, ale mimo to nie spotkała się ze zrozumieniem jury. To ona odpadła w tym odcinku.

Co sądzicie o werdykcie jury? Uważacie, że Paulina powinna zostać w programie?

Zdjęcia z sesji znajdziecie w galerii.

'Top Model. Zostań modelką'"Top Model. Zostań modelką" materiały prasowe TVN

Więcej o: