Jak nosić krótkie włosy? Propozycje fryzur - WIDEO!

Nie tylko długie włosy można czesać na ciekawe sposoby. Krótkie włosy nie zawsze muszą wyglądać tak samo. Mamy dla was kilka propozycji!

Krótkie włosy nie muszą być nudne. Można postawić na indywidualizm i kobiecość, klasyczny ład i nowoczesny chaos. Z jednej strony włosy w nieładzie, rozwiane przez wiatr, lub pełne loków. Włosy mogą być perfekcyjnie ułożone, gładkie i proste.

Wiele z nas lubi eksperymentować ze swoimi fryzurami. Coraz częściej decydujemy się na totalne i odważne zmiany. Często w krótkiej fryzurze wyglądamy i czujemy się lepiej. Czasami jednak drażni nas to, że raz ścięte włosy każdego dnia wyglądają tak samo.

Nie obawiajmy się odważnych ścięć. Krótkie włosy mogą być równie seksownie. najlepszym na to przykładem będzie Rihanna - znana z zamiłowania do urodowych eksperymentów . Piosenkarka nie tylko mocno skracała włosy, czy wygoliła kawałek głowy. Próbowała również różnych koloryzacji. Udowadniając tym samym, że niezależnie od konwenansów też można wyglądać bardzo kobieco.

Mamy dla was kilka propozycji:

Zobacz też:

Gwiazdy kreują fryzjerskie trendy - poznaj ich styl

Najlepsza fryzura twoim zdaniem to:
Więcej o: