Wyzwania aktorskie w Top Model

W 9 odcinku "Top Model Zostań Modelką" uczestniczki musiały wykazać się umiejętnościami aktorskimi. Z programu odpadła Emilia Pietras.

W ostatnim "Top Model Zostań Modelką" dziewczyny zostały wystawione na kolejne próby. Coraz bardziej widoczne są antagonizmy między uczestniczkami. W poprzednim odcinku okazało się, że najbardziej nielubianą kandydatką na modelkę jest Kasia Smolińska, której dziewczyny zarzuciły nieszczerość. Nie polubiły również nowej uczestniczki Magdy Swat. W tym odcinku dziewczyny "uwzięły się" na Anię Piszczałkę. Uważają, że to ona powinna odpaść zamiast Marty. Ania odczuwała tę presję przez cały odcinek, ale ostatecznie stres pomógł jej jeszcze lepiej wykonać zadania.

materiały prasowe TVN

Pierwszym z nich były "warsztaty teatralne" prowadzone przez Edytę Jungowską . Modelki zostały zaproszone do Teatru Syrena, gdzie musiały między innymi odegrać scenę, w której informują ukochanego (w tej roli Marcin Chochlew) o śmiertelnej chorobie. Większość dziewczyn spełniła oczekiwania Edyty. Trudniejsze było zadanie polegające na wspomnieniu najgorszego doświadczenia w życiu i wygłoszenia na głos przemowy do osoby, której to wspomnienie dotyczy. Ta sytuacja była najbardziej ekshibicjonistyczna - dziewczyny zwierzały się i płakały... głównie przez nieszczęśliwe miłości.

materiały prasowe TVN

Według Edyty Jungowskiej najlepiej wypadła Ania, która otrzymała 20 dodatkowych klatek w sesji i Weronika, która w nagrodę mogła odwiedzić babcię. Podczas ckliwej, rodzinnej wizyty poznaliśmy dziadków Weroniki. Babcia słusznie zauważyła, że Weronika nie ma z czego chudnąć i niech jurorzy lepiej spojrzą na siebie. materiały prasowe TVN

Tematem sesji (autorstwa Szymona Brodziaka) w tym odcinku były kultowe sceny filmowe. Dziewczyny wcieliły się Marylin Monroe z filmu "Słomiany Wdowiec"; Kim Basinger z "9 i pół tygodnia"; Sharon Stone z "Nagiego Instynktu"; Jennifer Grey z "Dirty Dancing", Menę Suvari z filmu "American Beauty", Verę Miles z "Psychozy", Jane March z "Tarzana i Jane" oraz Angelinę Jolie z "Tomb Rider".

materiały prasowe TVN

Tym razem najlepiej wypadła Paulina Papierska za rolę Kim Basinger oraz Ania za rolę w filmie "Tomb Rider". Ania Piszczałka tłumacząc dlaczego tak przekonująco wypadła z bronią, powiedziała, że wyobrażała sobie pozostałe uczestniczki... W ten sposób konflikt dotarł do jury. Dziewczyny zaczęły się buntować i sugerować, że Ania je szkaluje. Stronę Ani zajęła Joanna Krupa, która powiedziała, że dużo szlachetniejsza jest szczerość, niż obgadywanie za plecami.

Członkowie jury skrytykowali zdjęcie Emilii, chociaż przyznali, że jest lepsze od zdjęcia Weroniki czy Magdy. Mimo to właśnie Emilia musiała odejść z programu za ogólną niesubordynację. Rzeczywiście w programie zawsze mówiła to, co myśli. Ale czy to jest wada? Co sądzicie o decyzji jury?

Całą sesję znajdziecie w galerii!

Emilia PietrasEmilia Pietras fot. materiały prasowe TVN

Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/top-model-odc-9-relacja-na-zywo-w-internecie_158848.ht

Czy nadajesz się na modelkę? - PSYCHOTEST

Więcej o: