Zwycięskie fryzury British Hairdressing Awards 2010

Wczoraj wieczorem Angelo Seminara został  zwycięzcą tegorocznego konkursu British Hairdressing Awards 2010. Zobaczcie jego stylizacje!

Impreza jest w branży fryzjerskiej porównywana do aktorskiej wersji Oscarów . Dla zwycięzcy jest to zatem nie lada wyróżnienie.

Angelo Seminara dołączył do grona takich stylistów fryzur jak: John Frieda, Charles Worthington i Akin Konizi , którzy byli laureatami we wcześniejszych edycjach konkursu.

Angelo Seminara rozpoczął swoja karierę w 1983 roku jako praktykant w małej włoskiej wiosce, z której pochodził. 5 lat później przeniósł się do Rzymu, gdzie pracował w salonie Toni i Guy. Wciąż jednak ciągnęło go do Londynu. Postanowił więc skontaktować się ze znanym stylistą fryzur Trevorem Sorbie. Mimo, że jego angielski pozostawiał wówczas wiele do życzenia został przyjęty. Okazało się, że dostarczył swemu mistrzowi wielu inspiracji. Dziś Angelo współpracuje z projektantami podczas pokazów w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu, gdzie jego dzieła przyniosły mu sławę i ogromne uznanie.

Wygrana w konkursie była dla niego mimo wszystko ogromnym zaskoczeniem:

Nie mogłem uwierzyć, że wywołali akurat moje nazwisko. Byłem niesamowicie oszołomiony i zachwycony".

Angelo został nagrodzony za swoją kreatywność oraz innowacyjność. Zobaczcie nagrodzone fryzury!

Jak podobają wam się propozycje autorstwa Angela Seminary?
Więcej o: