Andrej Pejic - model o wyglądzie kobiety

Model, który do złudzenia przypomina kobietę wywołał wielkie poruszenie... a raczej nie on ale to, że jest zatrudniany do sesji zamiast kobiet.

Urodził się 28 sierpnia 1991 roku w Tuluzie w Bośni i Hercegowinie , a mieszka w Melbourne w Australii i właśnie tam w 2008 roku został odkryty . Najpierw współpracował z agencją Chadwick Models z Melbourne, a po pewnym czasie jego agent postanowił wysłać go do Londynu, Paryża, a następnie do Tokio. W lutym 2010 roku podpisał kontrakt z prestiżową agencją Storm Models i od razu został wysłany na paryski tydzień mody męskiej podczas którego chodził dla takich znanych projektantów, jak Jean Paul Gaultier , Raf Simons , Paul Smith i John Galliano . Równie szybko zaczął otrzymywać propozycje sesji. W swoim portfolio ma już edytoriale do takich czasopism, jak Arena Homme Plus, Wonderland, okładkę Oyster magazine, Dazed & Confused Japan, japońskiej edycji Vogue Hommes a ostatnio został sfotografowany przez duet Mert & Marcus do sesji do wrześniowego numeru Vogue Paris oraz przez Stevena Meisela do Vogue Italia . Andrej jest twarzą Martyn Bal na jesień/zimę 2010 razem z Sidem Ellisdonem.

Andrej ma przezwisko "sexy" i z imponująca kokieterią przyznaje, że ma świadomość swojej urody. Lepiej niż niejedna dziewczyna zna się na makijażu. Umiejętnie podkreśla swoje zalety - uwydatnia kości policzkowe, maluje oczy i usta. Wydawałoby się, że najbardziej jest zadowolony z niesamowitej i bardzo kobiecej twarzy, ale młody model za swoją największą zaletę uważa nogi!

Jego piękno było nadzwyczajne. Jest także inteligentny i to naprawdę wspaniałe, że dorastał w Broadmeadows i że tak dobrze czuje się we własnej skórze." - powiedział Matthew Anderson, dyrektor Chadwick Models w Melbourne.

Andrej ze swoją urodą nie zdobędzie raczej wielu komercyjnych kampanii. Nie nadaje się do promowania klasyki, bo jego nietypowa uroda raczej nie spodoba się tradycyjnym konsumentom. Jest za to niezwykle i intrygująco kobiecy , co sprawia, że idealnie wpisuje się w wysoką modę . Sam Pejic przyznaje, że fotograficy lubią jego wygląd.

Wydawało się, że fotografowie lubią mój wygląd. Rozmawiają o mojej ekstremalnej androgyniczności i komentują to, jak szczupły jestem." - w jednym z wywiadów powiedział model.

Pejic jest jakby odpowiedzią na kult męskiego, dobrze zbudowanego modela, który jest popularny od lat 80. ubiegłego stulecia. Nie pasuje do kampanii bielizny Calvin Klein , dżinsów Diesel , czy ubrań Abercrombie . Jednak podoba się, i to nie tylko mężczyznom. Wiele kobiet zachwyca jego delikatną, wręcz wywołująca zazdrość urodą.

Społeczeństwo i kulturowe wartości uległy zmianie, zmieniają się," - mówi Anderson. - "Młodzi ludzie, w szczególności, są bardziej tolerancyjni na wszelkiego rodzaju seksualności i sposoby życia. Przypomina mi się lata 80., kiedy dwuznaczna seksualność była akceptowana, a ludzie nie wstydzili się pokazać jej i sprzedać."

Czyżby był to znak naszych czasów? Role się zmieniają - kobiety stają się bardziej męskie, a mężczyźni kobiecy, to może i uroda powinna również się zmienić ? A może to po prostu odpowiedź na zwykle poszukiwanie piękna ?

GALERIA !

Andrej Pejic

oczy: zielone

włosy: blond

wzrost: ok. 188 cm

klatka: 92 cm

talia 76 cm

Andrej Pejic:
Więcej o: