Kate Moss promuje swój nowy zapach Vintage Muse

Kate Moss wprowadziła na rynek kolejne perfumy sygnowane swoim nazwiskiem. Vintage Muse - bo tak nazywa się zapach to kobieca, kremowo-kwiatowa woń.  

Kate Moss już od lat jest znana i uwielbiana nie tylko przez kreatorów mody, ale również producentów i właścicieli wielkich marek kosmetycznych. Ciężko pracowała na swoje nazwisko i dziś jest to coraz bardziej widoczne.

Vintage Muse to kolejna propozycja zapachu znanej modelki. Otwiera się on nutami śliwki i rabarbaru w objęciach czarnej porzeczki. W promiennym sercu, kwiatowe trio z peonii, fiołka i orchidei, odsłania wyrafinowaną, kobiecą zmysłowość. Po kilku minutach, kwiatowe akcenty ustępują jedwabistej bazie z białego piżma, ambry i akordów czekolady, które uwydatniają wysublimowaną woń zapachu. Nuta głowy: śliwka, rabarbar, czarna porzeczka Nuta serca: peonia, orchidea, fiołek Nuta bazowa: ambra, białe piżmo, akordy czekolady.

Również flakon perfum utrzymany jest w stylu vintage lat dwudziestych i trzydziestych.

Ceny: Woda toaletowa: 15 ml, 60 PLN Woda toaletowa: 30 ml, 94 PLN Woda toaletowa: 50 ml, 130 PLN

Kate Moss rozpoczęła już efektywną promocję swojego nowego produktu. I trzeba przyznać, że na jednej z pierwszych prezentacji zapachu - parę dni temu w Londynie - gwiazda prezentowała się naprawdę świetnie. Już dawno nie mieliśmy okazji oglądać jej w tak dobrej formie.

Czy nie uważacie, że z uśmiechem jej do twarzy?

Kate MossKate Moss Fot. Eastnews

Kate MossZAK HUSSEIN/EAST NEWS/Zak Hussein

Zobacz też:

Kate Moss - najlepiej ubrana kobietą dekady

Jak oceniacie kształt i kolor flakonu?
Więcej o: