Oficjalna odsłona pokazu Toma Forda

Po miesiącach oczekiwania w końcu możemy zobaczyć oficjalne zdjęcia z tajnego pokazu kobiecej kolekcji Toma Forda. Zostały wydrukowane w styczniowym Harper's Bazaar.

Pokaz odbył się we wrześniu , jednak restrykcje dotyczące wejścia były ogromne. Tylko Terry Richardson mógł robić zdjęcia. Wszystkie inne zdjęcia, również komórkami, zostały zakazane . Wszystko po to by utrzymać kolekcję w tajemnicy aż do oficjalnej premiery pod koniec roku. Atmosfera na "tajemniczym" pokazie określanym była więc bardzo napięta. Goście nie wiedzieli czego mają się spodziewać, ale oczekiwali zaskoczenia . Tak właśnie było. Tom Ford do pokazu swojej debiutanckiej kolekcji dla kobiet zatrudnił Stellę Tennant, Marisę Berenson, Lauren Hutton, Liyę Kebede, Joan Smalls, Daphne Guinness, Rachel Feinstein, Julianne Moore, Natalię Vodianovą, Emmaunellę Seigner i supergwiazdę Beyoncé , czym zaskoczył zebranych.

Tom Ford to człowiek, który uwielbia zaskakiwać i robić wrażenie . Udało mu się to znakomicie, ale nie tylko przez doskonale zaplanowany pokaz i aurę tajemniczości , którą udało się utrzymać przez kilka miesięcy. Damska kolekcja jest naprawdę udana - elegancka i dowcipna. Tom postawił na ponadczasowy kobiecy urok - doskonały czarny smoking, marzycielskie suknie z jedwabiu i czarne, skórzane kurtki.

W styczniowym Harper's Bazaar można przeczytać ekskluzywny wywiad z Tomem Fordem, który ozdabiają fotografie z "tajnego" pokazu. Ta oficjalna prezentacja tak długo wyczekiwanych zdjęć wypadła znakomicie . Nic nie działa, jak niedostępność.

GALERIA !

Więcej o: