Pomysłowa fryzura Alicii Keys

1 grudnia w Nowym Jorku odbyła się premiera nowego filmu "Biutiful". Pojawiła się na niej Alicia Keys, która zachwyciła nie tylko świetną figurą, ale również ciekawą fryzurą.

Przypomnijmy, że zaledwie 6 tygodni temu Alicia Keys urodziła dziecko. Patrząc na jej zdjęcie nikt, by się tego nie domyślił. Naprawdę szybko wraca do formy, zupełnie nie widać też ciążowego brzuszka.

Piosenkarka wyglądała na premierze naprawdę świetnie. Czarna, dość prosta kreacja z kolekcji Victorii Beckham prezentowała się na niej znakomicie. Jedynie buty za kolano od Christiana Louboutina mogłaby zamienić na mniej masywne obuwie. Naszą uwagę przykuwa jednak bardzo ciekawa fryzura gwiazdy. Elegancki i szykowny irokez stanowił urozmaicenie skromnego stroju i bardzo delikatnego makijażu artystki - dodając całej stylizacji przysłowiowego pazura.

Wykonanie fryzury wbrew pozorom nie jest trudne. Włosy wystarczy podzielić na dwie części. Tą bardziej z tyłu gładko zaczesać i upiąć, natomiast przednią część natapirować, kilka kosmyków nawinąć na lokówkę i przy pomocy lakiery wkomponować w irokeza.

AP/Evan Agostini

Jak podoba wam się stylizacja i fryzura artystki?

Zobacz też:

Coco Rocha w urodowej sesji dla Glow

Stylizacja i fryzura Alicii Keys:
Więcej o: