Wybieramy najlepsze balsamy brązujące - czekamy na wasze recenzje!

Balsamy brązujące stają się coraz bardziej popularne. Zrobimy dla was szczegółowe zestawienie produktów. Czekamy na wasze recenzje kosmetyków!

Balsamy brązujące cieszą się znacznie większym zainteresowaniem od samoopalaczy. Prawda jest taka, że sięgamy po nie znacznie częściej.

Zbliżający się karnawał zawsze jest czasem, w którym stawiamy na blask. Nie tylko w makijażu. W Sylwestra, lub inne wieczorowe wyjścia - chcemy wyglądać i czuć się jak najlepiej. Wolimy również, by nasza skóra była wówczas bardziej opalona. A przynajmniej na taką wyglądała. Jeśli nie chcecie lub nie macie czasu na korzystanie z solarium - zawsze warto zaopatrzyć się w kosmetyk brązujący.

W polskich sklepach znajdziecie najpopularniejsze balsamy, ale także pianki, spraye i - cieszące się ostatnio ogromnym powodzeniem. Które z nich wy wybieracie?

W najbliższym tygodniu przygotujemy dla was zestawienie oraz ceny produktów brązujących. Chcemy jednak oprzeć się na kosmetykach, które sprawdziłyście i możecie polecić go innym.

Napiszcie nam o nich! Cenne będą również informacje o produktach, które zupełnie się w waszym przypadku nie sprawdziły - napiszcie dlaczego!

Zobaczcie też:

Rozgrzewające kosmetyki na zimowe wieczory

Więcej o: