Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Anna Mucha

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem oceniamy stylizację Anny Muchy.

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl . Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w Anny Muchy z konferencji prasowej serialu "Prosto w serce".

Jej znaki rozpoznawcze to szpilki i krótkie sukienki. Mucha uwielbia kusić mężczyzn i przyciągać ich spojrzenia. Pogoda w ostatnim czasie nas niestety nie rozpieszcza. Muchy też. Ania na konferencje nowego serialu TVN przyszła ubrana w dżinsową koszulę, czarne spodnie i kozaki. Jak wyglądała?

Podsumowanie:

60 % dobrego stylu / 40 % kiczu

Ania przyzwyczaiła nas do seksownych, kobiecych stylizacji . Casualowy, luźny look to ciekawa odmiana - celebrytka wygląda naturalnie i dziewczęco. Mogłaby jednak pamiętać o swoich mocniejszych i słabszych stronach i umiejętniej dopasowywać fasony do sylwetki. Przy niewielkim wzroście powinna unikać bezkształtnych fasonów, które dodają jej kilogramów, a odejmują centymetry.

Zobacz poprz ednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

Sancita/Lula.pl

Jak oceniasz stylizację Anny
Więcej o: