Nowości Lirene - kuracja przeciwzmarszczkowa w każdym wieku

Serie Folacyna marki Lirene to produkty dostosowane dla kobiet w różnym wieku. Aktywny, zawrty w kosmetykach kwas foliowy walczy z procesami starzenia naszej skóry.

Wiek jest jednym z najważniejszych czynników od jakiego powinniśmy uzależniać właściwą pielęgnację, dietę, ćwiczenia. Kierując się potrzebami skóry w poszczególnych przedziałach wiekowych, eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali nowe, udoskonalone formuły produktów Lirene Folacyna, zawierające 100% aktywny kwas foliowy.

Kobiece ciało zmienia się przez całe życie. Różnice w tempie metabolizmu i poziomie hormonów, w połączeniu z czynnikami zewnętrznymi, wpływają na nasz stan zdrowia, samopoczucie, wygląd i napięcie skóry. Inaczej więc powinnyśmy dbać o siebie, kiedy jesteśmy zabieganą, zmęczoną obowiązkami domowymi trzydziestolatką, a inaczej, kiedy przechodzimy na emeryturę i nareszcie mamy trochę czasu dla siebie. Właściwa pielęgnacja skóry jest niezbędna do zachowania młodości skóry na dłużej.

K was foliowy , czyli witamina z grupy B. Witamina ta uczestniczy w syntezie elementów składowych DNA oraz aminokwasów, jest niezbędna dla rozwoju i dojrzewania krwinek czerwonych, bierze udział w tworzeniu systemu nerwowego, a jej niedobór może prowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem.

Badania  nad kwasem foliowym rozpoczęto od badań in vitro na hodowlach komórek skóry. Wyniki dla wszystkich były zaskakujące - pożywka z dodatkiem kwasu foliowego ułatwiła komórkom, zarówno młodym jak i starszym, przeżycie w trudnych warunkach. Innymi słowy - kwas foliowy ułatwił wzrost komórkom skóry. Z tego powodu wydawał się być on odpowiednim składnikiem do kosmetyków regenerujących i zapobiegających starzeniu się skóry.

Nowe udoskonalone produkty Lirene Folacyna to 4 serie dla kobiet po 30, 40, 50 i 60-tym roku życia:

- Lirene Folacyna Active 30+

- Lirene Folacyna Intense 40+

- Lirene Folacyna Advanced 50+

- Lirene Folacyna Progress 60+

Zobaczcie też:

Świąteczne zestawy kosmetykowe marki Smashbox

Więcej o: