Seksowna Kate Moss w Vogue Italia

Najsławniejsza modelka świata, Kate Moss powróciła do Vogue Italia wcielając się w ciemnowłosą seksbombę. Sesja jest zachwycająca.

Kate z ciemnymi włosami wygląda naprawę znakomicie . Na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać, ale jej piękne rysy twarzy szybko przyciągają uwagę. Modelka ma mocno pokreślone oczy i natapirowane włosy przez co przypomina wytworną superbombę z lat 60. Stylizacje przygotowane przez Edwarda Enninfula doskonale pasują do kobiecego wizerunku pin-up . Ta sesja miała być wprowadzeniem do kolekcji na wiosnę/lato 2011 , choć ubrania z kolekcji największych projektantów zaprezentowano w niekonwencjonalny sposób.

Kate Moss w sesji do Vogue Italia grudzień 2010Kate Moss w sesji do Vogue Italia grudzień 2010 fot. skan

Na większości zdjęć Kate prezentuje seksowne nogi oplecione pasem do pończoch. Kusząco podnosi sukienki i spódnice, odsłania biust i prezentuje spiczasty stanik z kolekcji Jean Paula Gaultiera. Zdjęcia są niesamowite , zwłaszcza kolaże z kilku fotografii. Kolory są żywe a Kate wygląda nieziemsko . Ta sesja z pewnością trafi do zestawienia najlepszych sesji roku . Przekonajcie się o tym sami - GALERIA !

Sesja Kate Moss:
Więcej o: