Bazy pod podkład i cienie!Czekamy na wasze recenzje!

Bazy pod podkład oraz bazy pod cienie to kosmetyki, po które sięgamy coraz częściej. Zrobimy dla was szczegółowe zestawienie produktów. Czekamy na wasze recenzje kosmetyków!

Baza z dodatkiem silikonu zapewnia przedłużone działanie podkładu i innych kosmetyków, sprawia też, że cera wydaje się niezwykle delikatna w dotyku.

Poza tym jej zadaniem jest rozświetlenie zmęczonej twarzy, ukrycie pękniętych naczynek i dodanie cerze świeżości.

Często nie zdajemy sobie sprawy jak ważną rolę pełni w naszym codziennym makijażu ten właśnie kosmetyk. To samo tyczy się bazy pod cienie. W czasie karnawału trwałość naszego makijażu jest dla nas szczególnie ważna - są to bowiem przeważnie całonocne imprezy.

Na naszym rynku pojawia się wciąż bardzo wiele tego typu kosmetyków. Coraz więcej kobiet docenia bowiem plusy ich stosowania.

Które z nich wy wybieracie?

W najbliższym tygodniu przygotujemy dla was zestawienie baz pod podkład i baz pod cienie. Chcemy jednak oprzeć się na kosmetykach, które sprawdziłyście i możecie polecić go innym.

Napiszcie nam o nich! Cenne będą również informacje o produktach, które zupełnie się w waszym przypadku nie sprawdziły - napiszcie dlaczego!

Nowości Malu WilzNowości Malu Wilz Fot.Materiały prasowe

Zobaczcie też:

Rozgrzewające kosmetyki na zimowe wieczory

Więcej o: