Konkurs Make-Up Studio - tylko dziś!

Jeszcze tylko kilka godzin pozostało na wysłanie zgłoszeń i szansę na profesjonalną, indywidualną lekcję wizażu i zestaw kosmetyków!

Specjalnie z okazji karnawałowej edycji "Wykreuj swój look" wraz z marką Make-Up Studio przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Tym razem autorki najlepszych nadesłanych zdjęć makijaży otrzymają wyjątkowe nagrody, ale by je zdobyć, należy do końca dnia dodać do profilu w Lula.pl swój pomysł na karnawałowy makijaż . Uwaga, zegar tyka, a na laureatki czekają:

I miejsce:

- indywidualna lekcja wizażu w szkole Beaty Małachowskiej Beauty Art i zestaw kosmetyków profesjonalnych Make-Up Studio o wartości 250 złotych.

II, III i IV miejsce:

- zestawy kosmetyków profesjonalnych Make-Up Studio o wartości 250 złotych każdy

Na prace czekamy do 28 grudnia!

Jak wziąć udział w naszym konkursie?

Wystarczy, że w ramach specjalnej edycji naszego cyklu, do swojego profilu w serwisie Lula.pl dodacie zdjęcia karnawałowych makijaży (jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je TU ). Fotografie powinny być opatrzone komentarzem, mogą mieć formę instruktażu lub cyklu zbliżeń na detale - liczy się estetyka i kreatywność. Jeśli nie chcecie występować w roli modelki - możecie zrobić makijaż koleżance. Najważniejsze, by zdjęcia były wyraźne i odpowiednio oświetlone. Wprowadzając je do profilu, koniecznie pamiętajcie, by dodać do nich tag: makijaż karnawałowy.

SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA:

1. Załóż konto w naszym serwisie (jeśli jeszcze takiego nie masz), podając podczas rejestracji swój aktualny adres e-mail, zaloguj się i do swojego profilu za pomocą przycisku "Dodaj zdjęcie", dodaj zdjęcia makijażu.

2. UWAGA! Dodane fotografie należy opisać i dodać do nich tag "makijaż karnawałowy" . To naprawdę bardzo ważne, bo pozwoli nam odnaleźć Twoją grafikę. W opisie powinien pojawić się krótki opis: skąd wzięłaś inspirację do zrobienia makijażu i jakich użyłaś kosmetyków.

Dokładną instrukcję, jak dodać i "otagować" zdjęcie znajdziecie TU .

REGULAMIN specjalnej edycji akcji "Wykreuj swój look" - konkurs Make-Up Studio

1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem akcji pod nazwą "Wykreuj swój look" jest Agora S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10.

2. Konkurs w ramach specjalnej edycji akcji trwa od dnia 15 grudnia 2010 r. do 28 grudnia.

3. W ramach Akcji uczestnicy publikują na łamach serwisu www.lula.pl własną twórczość, ściśle związaną z tematyką serwisu.

2 Uczestnictwo w Akcji

1. Akcja przeprowadzona zostanie na stronach serwisu internetowego prowadzonego przez Agorę pod adresem URL: www.lula.pl

2. W Akcji nie mogą brać udziału pracownicy Agory oraz członkowie ich rodzin.

3 Zasady i przebieg konkursowej edycji Akcji

1. Zadaniem uczestników Akcji będzie umieszczanie w okresie od 15 grudnia do 28 grudnia 2010 roku na profilu użytkownika zdjęć otagowanych: "makijaż karnawałowy" wraz z komentarzem.

2. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni przez organizatorów upominkami w postaci:

I miejsce:

- indywidualna lekcja wizażu w szkole Beaty Małachowskiej Beauty Art i zestaw kosmetyków profesjonalnych Make-Up Studio o wartości 250 złotych. Miejsce i termin odbycia lekcji, zwycięzca powinien potwierdzić u fundatora nagrody ( Szkoła Beaty Małachowskiej Beauty Art).

II, III i IV miejsce:

- zestawy kosmetyków profesjonalnych Make-Up Studio o wartości 250 złotych każdy.

3. Aby wziąć udział w akcji poprzez dołączenie zdjęć na profilu na lula.pl:

- założyć konto w serwisie, podając podczas rejestracji swój aktualny adres e-mail,

- zalogować się i do profilu,

- załadować zdjęcie wraz z opisem i opatrzyć je tagiem "wykreuj swój look".

4. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany nadesłanej treści

5. Redakcja zastrzega sobie odmowę publikacji treści budzących wątpliwości, odnośnie legalności nadesłanych materiałów i dołączonego zdjęcia.

6. Redakcja zastrzega sobie prawo do konsekwentnej odmowy publikacji treści nadesłanych przez osobę, co do której pojawiły się podejrzenia naruszenia praw autorskich lub/i złamania postanowień niniejszego regulaminu i / lub dołączonego do wiadomości oświadczenia.

4 Publikacja prac

1. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na łamach serwisu www.lula.pl w terminie do 30 dni od daty dodania do serwisu materiałów, pod warunkiem, że nie budzą wątpliwości redakcji, są ciekawe i opisane poprawnie zgodnie z zasadami języka polskiego.

5 Dane osobowe

1. Podczas trwania Akcji uczestnicy pozostają znani Organizatorowi i pozostałym uczestnikom wyłącznie z nicka lub pseudonimu.

6 Postanowienia końcowe

1. Regulamin Akcji jest zamieszczony na stronie konkursowej Serwisu www.lula.pl

2. Zgłoszone w prawidłowym terminie reklamacje będą rozpatrywane przez powołaną w tym celu komisję organizatora Konkursu.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu w trakcie trwania akcji. W takiej sytuacji osoby, które przystąpiły do akcji przed zmianami w Regulaminie, zostaną o zaistniałym fakcie poinformowane, zachowując prawo do wycofania się. Osoby, które po poinformowaniu o zmianach nie przekażą Organizatorowi chęci wycofania się z akcji, jednocześnie akceptują warunki Regulaminu po aktualizacji.

4. Organizator ma prawo w każdym momencie trwania Akcji wykluczyć z udziału w Akcji Uczestnika, w stosunku do którego powziął podejrzenie o działanie sprzeczne z Regulaminem.

5. Uczestnicy akcji wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych DZ.U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia akcji.

6. Ewentualne spory, mogące wyniknąć między organizatorem, a jego uczestnikami będą rozpatrywane przez sądy powszechne w Warszawie.

kolaż lula.plkolaż lula.pl kolaż lula.pl

Więcej o: