Kremy na zimę! Czekamy na wasze recenzje!

Niskie temperatury i zimowa pogoda wymagają dodatkowej pielęgnacji. Warto zmienić wówczas krem. Zrobimy dla was szczegółowe zestawienie produktów. Chcemy poznać jednak wasze recenzje!

Niska temperatura, wiatr, ogrzewane pomieszczenia zimową porą może sprawiać, że czujemy dyskomfort suchej , ściągniętej skóry . Zimą potrzebuje ona szczególnej pielęgnacji.

Zimne temperatury wpływają na pracę naszych gruczołów łojowych, w związku z czym ochrona naszej skóry jest mniejsza, przez to traci część swojej elastyczności. Najgorsze są jednak wahania temperatur. Z zimna wchodzimy wprost do ogrzanych pomieszczeń. Odpowiednia pielęgnacja jest wówczas naprawdę niezbędna.

Warto wówczas postawić na odpowiedni do naszego rodzaju cery krem.

Krem na zimę powinien mieć właściwości odżywczo-ochronne. Powinien mieć gęstszą niż krem nawilżający konsystencję, a co za tym idzie większą ilość substancji natłuszczających.

Które z nich wy wybieracie?

W najbliższym tygodniu przygotujemy dla was zestawienie kremów na zimę. Chcemy jednak oprzeć się na kosmetykach, które sprawdziłyście. Czy dopierałyście kosmetyk do rodzaju cery? A może któryś z nich zupełnie się nie sprawdził?

Napiszcie nam o nich!

Fot. ShutterstockFot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Zobaczcie też:

Co warto mieć, czyli wasze recenzje baz pod cienie i podkład

Więcej o: