Taylor Momsen w reklamie perfum Galliano

To, że Taylor Momsen została twarzą nowych perfum Parlez-Moi d'Amour Johna Galliano wiemy już od jakiegoś czasu. Zobaczcie jak gwiazda wygląda w spocie reklamowym i posłuchajcie jak śpiewa!

Młodziutka, 17-letnia Taylor Momsen zdobywa szczyty popularności. Mimo, iż straciła kontrakt ze swoją agencją modelingową - tempo jej kariery w świecie mody nie słabnie.

Po współpracy z New Look zainteresowali się nią między innymi Madonna, która zaangażowała ją do promowania swojej kolekcji Material Girl, potem przyszedł czas na Johna Galliano, który wybrał ją na ambasadrkę swego nowego zapachu. W reklamie nowych perfum piosenkarka jest nie tylko twarzą - również śpiewa. W dodatku naprawdę dobrze! Tłem muzycznym do klipu jest bowiem jej piosenka zatytułowana You . Spot wyreżyserowała Ellen von Unwerth .

Reklamowane perfumy nazywają się Parlez-Moi D'Amour i są ukłonem projektanta w stronę młodszych odbiorców. To lekko korzenny zapach połączony z bergamotką, jagodą, imbirem, jaśminem, cyprysem, piżmem i paczulą.

Niektórym może wydawać się dziwne, czemu akurat ekscentryczna, młoda gwiazda bierze udział w tego typu przedsięwzięciach. Szczególnie, że nie jest ona typową modelką podobną wielu innym. Nie da się ukryć, że Taylor Momsen jest zdecydowanie charakterystyczną jednostką , można by powiedzieć kontrowersyjną. Prawdopodobnie właśnie to, co ją wyróżnia stało się dźwignią do rozwoju kariery młodej artystki.

Być może przez zdecydowaną większość czasu patrząc na nią, zastanawiamy się, czy nie potrzebuje zmiany wizerunku - jest jednak gwiazdą muzyki rockowej, której talentu odmówić nie można.

Zobaczcie i oceńcie sami wideo z Taylor Momsen w roli głównej:

John Galliano i Taylor MomsenJohn Galliano i Taylor Momsen John Galliano i Taylor Momsen

Zobacz też:

Taylor Momsen w kampanii Material Girl

czy uważasz, że wybranie Taylor Momsen twarzą nowych perfum to dobry pomysł?
Więcej o: