Irina Shayk w bieliźnie La Senza

Piękna dziewczyna Cristiano Ronaldo zaczyna specjalizować się w reklamach bielizny. Możemy ją podziwiać na billboardach Intimissimi oraz katalogu La Senza.

Włoska marka Intimissimi szczyci się tym, że to w ich kampanii po raz pierwszy wystąpiła Irina Shayk . Twierdzą nawet, że ją odkryli i jest w tym trochę prawdy. Dzięki nawiązaniu współpracy z włoską marką bieliźnianą pochodząca z Rosji modelka rozpoczęła swoją karierę. Jednak przez wiele lat Irina dostawała jedynie propozycje udziału w sesjach do magazynów dla mężczyzn, dzięki czemu wysoko plasuje się w rankingach najseksowniejszych kobiet na świecie . Nic dziwnego więc, że zainteresowały się nią marki bieliźniane. Oprócz współpracy z Intimissimi Irina była też twarzą luksusowej marki La Perla, a w tym roku pojawiła się też w katalogu kanadyjskiej marki La Senza .

Współpraca z kolejną marką bieliźnianą sprawia, że Irina zaczyna się specjalizować w tej dziedzinie i możliwe, że niedługo zwróci na nią uwagę amerykańska marka Victoria's Secret , ale z drugiej strony rosyjskiej modelce trudno będzie zerwać z etykietą "pięknego ciała" i "słodkiego kociaka". Irina może co prawda liczyć jeszcze na oferty od marek kosmetycznych czy komercjalnych, ale żaden luksusowy dom mody nie zdecyduje się na zatrudnienie jej do swojej kampanii. Co prawda Irina zaczęła być ostatnio postrzegana jako gwiazda , a nie modelka, bo jedną z WAGs (Wives And Girlfriends) i spotyka się z jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie, ale na razie jedynie hiszpańska redakcja Elle zaproponowała jej sesję. Irina została twarzą listopadowego numeru , co było sporym wyróżnieniem, bo wcześniej jej zdjęcia pojawiały się w GQ, czy Sports Illustrated.

Piękne ciało, niezwykła uroda i status, który otrzymała po zostaniu dziewczyną Cristiano sprawia, że Irina jest doskonałą kandydatką do kampanii bieliźnianych. W końcu jednym z najczęstszych prezentów, które panowie dają swoim kobietom jest właśnie komplet bielizny, a nic nie przyciąga męskiej uwagi tak bardzo, jak seksowna kobieta .

Zobaczcie Irinę w najnowszej kolekcji marki La Senza - GALERIA !

Modelka: Irina Shayk >>

Więcej o: