Sylwestrowy makijaż krok po kroku z wizażystą. WIDEO!

Czym powinien charakteryzować się karnawałowy makijaż? Jakich trendów trzymać się w tym sezonie? I wreszcie jak krok po kroku wykonać trwały, wieczorowy make up - opowiada Luli wizażysta marki Make Up Store. Zobaczcie nasze wideo!

By przybliżyć wam tajniki karnawałowego makijażu wybraliśmy się z kamerą do warszawskiej Promenady, gdzie mieści się siedziba sklepu Make Up Store . Dla tych z was, które jeszcze nie słyszały o tej marce kosmetyków do makijażu - mamy kilka informacji.

Firma Make Up Store powstała w 1996 roku z inicjatywy szwedzkiego artysty makijażu - Mika Liias. Dziś jest dość znaną marką kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm skandynawskich na świecie. Co roku otwierane jest ponad 30 salonów. Marka należy do elitarnej listy kilku brandów faworyzowanych przez celebrytów, modelki i artystów makijażu.

W Polsce jak dotąd jest tylko jeden sklep marki, ale jak i wszystkie jej światowe punkty, przywiązuje dużą wagę do edukacji klientów: organizuje liczne szkolenia, pokazy indywidualne oraz grupowe. Artyści makijażu Make Up Store są starannie wyselekcjonowanymi wizażystami. I właśnie z ich wiedzy i doświadczenia postanowiliśmy skorzystać tym razem.

Obejrzyjcie zrealizowany przez nas filmik i dowiedzcie się więcej. O ważnych cechach modnego makijażu karnawałowego opowiada Krzysztof Nadziejewiec:

Make Up Store

Modelka: Klaudia Żmigrodzka

Video: 4everstudio.pl

Więcej karnawałowych inspiracji:

Sylwestrowy makijaż w stylu gwiazd

Więcej o: