18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Album Dolce & Gabbana Uomini - pochwała męskiego piękna

Duet Dolce & Gabbana wydał album "Uomini" będący pochwałą piękna męskiego ciała i kanonów urody, które nie zmieniają się od czasów antycznych.

Książka "Uomini - Dolce & Gabbana by Marciano Vivanco " została wydana z okazji 20 rocznicy Dolce & Gabbana Menswear. To album z czarno-białymi zdjęciami półnagich i nagich modeli, który został zainspirowany męskim archetypem, adonisem przypominającym Gracki i Rzymski ideał wyglądu - bohatera, żołnierza i sportowca. Kanony męskiego piękna nie zmieniają się bowiem tak często jak u kobiet. Wysportowana, idealnie wyrzeźbiona sylwetka, napięte mięśnie, nie wyrośnięte dzięki odżywkom, a poprzez trening i dyscyplinę wykraczają poza czasy i trendy. Podobały się i będą się podobać zawsze. Ten kanon mimo wielu zmian społecznych i kulturowych nie traci na wartości .

Oglądając zdjęcia zrobione przez Mariano Vivanco balansujące na granicy męskiej pornografii odnosi się wrażenie, że mężczyźni, którzy nie należą wcale do pierwszej dziesiątki rankingów modelingu, mogliby pozować do podręczników anatomii. Prezentują swoje ciała z gracją i zmysłowością .

Album Uomini Dolce by Mariano VivancoAlbum Uomini Dolce by Mariano Vivanco fot. mat. prasowe

W albumie oprócz zdjęć modeli takich, jak AJ Abualrub, Folz Chris, David Gandy, Chris Garavaglia, Clint Mauro, Eduardo Oliveira, Quevenne Julien, Miguel Iglesias, Noah Mills, Doug Porter, Saffman Sam, Tom Warren i André Ziehe jest również sekcja poświęcona ikonie męskiego modelingu. Tony Ward , który zasłynął w latach 80. jest jednym z najprzystojniejszych męskich modeli. Jego urok jest niemal prymitywny, a kobiety kochały go za niesamowitą męskość. Tony jest na 7 miejscu rankingu męskich ikon według models.com i z pewnością zasługuje na takie wyróżnienie.

Album Uomini Dolce by Mariano VivancoAlbum Uomini Dolce by Mariano Vivanco fot. mat. prasowe

Album "Uomini Dolce & Gabbana" wydany przez Rizzoli to obowiązkowa pozycja dla kolekcjonerów . Książka przełamuje bariery i ukazuje artyzm męskiego ciała. To niesamowita podróż poprzez naturę i ryzykowne akty. Polecamy!

GALERIA !

Więcej o: