Modne makijaże z okładek. Eyeliner w natarciu!

Symetryczne, mocne i wyraźne kreski eyelinera stają się kolejnym trendem w makijażu. Zobaczcie jak prezentuje go Ashley Smith w sesji do włoskiego wydania Vogue'a.

Dla kobiet, które nie boją się pójść z eyelinerem o krok dalej - to świetna wiadomość. Wyraziste spojrzenie , prosta elegancja, seksowne kocie oko - eyeliner jest kosmetykiem, który sprawdza się przy każdego rodzaju makijażu. Jest jednym z ulubionych produktów do makijażu każdej kobiety.

Mimo, że nie wychodzi z mody nigdy - dziś kreatorzy mody pokazują jak można się nim bawić na wiele innych sposobów . Zdaje się, że symetryczne, grube, czarne ( i nie tylko) kreski eyelinera stają się w makijażu kolejnym, mocnym trendem. Eyeliner położony na górnej powiece zawsze będzie wyglądał ładnie, elegancko i klasycznie, ale dlaczego by nie pójść dalej z tym tematem i nie postawić na grube kreski również na dolej powiece?!

Ostatnio rozwiązanie tego typu obserwowaliśmy na pokazie kolekcji D' Art Métiers Fashion Show Chanel w Paryżu. Peter Philips - autor makijażu - postawił na symetryczne kreski z dodatkiem koloru. Trik nadaje spojrzeniu wyrazistości.

Chanel/kolekcja wiosna lato 2011 w ParyżuChanel/kolekcja wiosna lato 2011 w Paryżu Fot. eastnews

Podobny pomysł został wykorzystany w grudniowej sesji do włoskiego Vogue'a . Ashley Smith w obiektywie David Dunana oprócz wojskowej stylizacji prezentuje również ciekawy wizaż. Czarna, gruba kreska na dolej powiece tworzy efektowne kocie oko .

W sesji wykorzystano również opcję połączenia kresek z ciemną pomadką. Jednak wyrazista linia eyelinera jest tak charakterystycznym elementem tego makijażu, że usta można jedynie przypudrować, a następnie nałożyć na nie lekki beżowy błyszczyk. Warto wspomnieć, że przy tym rodzaju makijażu - nie ma potrzeby podkreślania brwi.

Stylizacja makijażu jaką prezentuje na zdjęciach Ashley Smith kojarzyć się może z charakteryzacją, którą często obserwujemy u Rihanny.

Zapraszamy do naszej galerii - znajdziecie tam więcej zdjęć!

Chanel/kolekcja wiosna lato 2011 w Paryżu

Zobaczcie też:

Głosowanie na najlepszy eyeliner. Nasz zwycięzca!

Jak podoba wam się pomysł mocnych, wyrazistych kresek w makijażu?
Więcej o: