Modny, karnawałowy minx manicure na pokazie Alice & Olive

Już nie tylko celebrytki chwalą się swoimi szalonymi naklejkami na paznokciach. Prezentują go również kreatorzy mody na swych pokazach. W karnawale ta propozycja jest hitem!

Minx manicure nie jest już dziś żadną nowością. Wciąż jednak nie jest na tyle popularny, byśmy częściej korzystali z kolorowych naklejek.

Gwiazdy już od dawna oszalały na ich punkcie. Jeśli ktoś z was nie słyszał jeszcze nazwy Minx manicure, przypominamy, że Minx'y to cienkie, elastyczne powłoki - w rodzaju mini folii pokryte od spodu substancją przylepną, która jest aktywowana ciepłem (ogrzewanie lampą). Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie powłoki do kształtu płytki paznokciowej (jej zaokrągleń). Usunięcie "naklejki" jest możliwe także poprzez użycie ciepła.

Nie musimy obawiać się o odpryski, a manicure utrzymuje się dłużej (nawet do 10 dni), poza tym mamy ogromny wybór wzorów i kolorów.

Pomysł z wykorzystaniem "naklejek" wykorzystano również na pokazie wiosenno-letniej kolekcji Alice & Olive. Złote, srebrne paznokcie są alternatywą na wieczorny, karnawałowy look. Dla tych z was, które wolą coś bardziej oryginalnego - minx'y w kwiaty również wydają się być ciekawą propozycją.

Podpowiadamy, że najmodniejszymi kolorami w karnawałowym sezonie są czarny oraz złoty. Równie popularny jest ostatnio kolor szary, który na pokazie pojawił się na paznokciach u stóp modelek.

Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobaczcie też:

Katy Perry na narzeczonego - na paznokciach!

Jak podoba ci się ten pomysł na stylizację paznokci?
Więcej o: