Natalie Portman ubrana tylko w zapach

Natalie Portman została twarzą reklamową perfum Miss Dior Cherie. Na zdjęciu promującym produkt ubrana jest jedynie w zapach.

Fakt, że to właśnie Natalie Portman zostanie twarzą perfum marki Dior wiemy już od czerwca. John Galliano nie zdradził jednak jakie dokładnie będą to perfumy. Dopiero po premierze głośnego filmu Black Swan, w którym Natalie gra główną rolę - dowiedzieliśmy się, że perfumami, które będzie promowała będą znane i ogromnie popularne Miss Dior Cherie .

Pierwszy zapach Miss Dior, stworzony przez Christiana Diora w 1947 roku, wykorzystywał symbole elegancji Domu Mody Dior . Jego flakon o prostych liniach skrojony był jak kostium, z graficzną podstawą ozdobioną motywem pepitki oraz angielskim stylem liter, za sprawą którego nazwa zmieniła się w znak firmowy. Wspomnienie pastelowych barw ogrodu w Granville - ogrodu dzieciństwa Christiana Diora - sprawiło, że stworzył on obraz kobiet-kwiatów w swoich projektach: kobiet o różowej cerze, wąskiej talii i spódnicach jak kielichy kwiatów.

Tym razem koncepcja reklamy perfum nieco się zmieniła. Zdjęciami reklamowymi zajął się Tim Walker. Końcowy efekt zachował wprawdzie elementy delikatności, subtelności i łagodności, ale oprawa z nagą Natalie opowiada już zupełnie inną historię.

Jak wam się podoba?

Miss Dior CherieMiss Dior Cherie Miss Dior Cherie

Natalie PortmanNatalie Portman AP/Peter Kramer

Zobaczcie też poprzednie zdjęcia promujące Miss Dior Cherie

Miss Dior CherieMiss Dior Cherie Miss Dior Cherie

Zobaczcie też:

Nowe perfumy Rihanny - bardzo osobiste

Jak podoba wam się nowe zdjęcie reklamowe perfum?
Więcej o: