Wiosną ma być kolorowo - na paznokciach również!

Marka OPI we współpracy z Sephorą zaprojektowała kolekcję lakierów inspirowanych amerykańskim musicalem Glee. Żywe kolory idealnie wpasowują się w wiosenne trendy.

OPI wykorzystuje wszelkie możliwe pomysły do stworzenia czegoś "nowego". Liczba kolorów w palecie jest niestety ograniczona. By zachęcać klienta do kupna - nowość musi być związana z jakąś tematyką. OPI nie tylko współpracuje licznie z gwiazdami - lansując ich nazwiskiem nowe kolekcje. Wykorzystuje również popularne filmy i seriale, a nawiązując do ich tematyki wprowadza nowe linie. Dublowanie kolorów jest wówczas wytłumaczone.

Dziś marki kosmetyczne coraz częściej korzystają z tego typu rozwiązań. Bo dobrze sprawdzają się pod względem marketingowym.

Jakiś czas temu MAC stworzył kolekcję kosmetyków do makijażu inspirowaną kreskówką Wonder Woman. Dziś OPI wraz z Sephorą stworzyły linię nawiązującą do amerykańskiego musicalu i serialu komediowego Glee .

Nie będziemy zagłębiać się ile wspólnego lakiery oraz ich kolorystyka mają z serialem. Zwróćmy uwagę na to, że żywe kolory świetnie wpasowują się w nadchodzące wiosenne trendy. Neonowe, owocowe odcienie będą na wiosnę świetnie prezentowały się na naszych paznokciach!

Cena jednego lakieru to 9,50$, całego kompletu - 22$.

Zajrzyjcie do naszej galerii! Który kolor podoba wam się najbardziej?

Zobaczcie również:

Modny karnawałowy Minx manicure na pokazie Alice & Olive

Więcej o: