Kolorowo i inspirująco - kalendarz Maybelline na 2011 rok

Kalendarz Maybelline na rok 2011 to prawdziwa skarbnica pomysłów na ciekawe makijaże i stylizacje. Jest kolorowo, pomysłowo i modnie!

Marka Maybelline wypuściła na rynek kalendarz na 2011 rok. W nowojorskiej sesji z cyklu Beauty wzięły udział ambasadorki marki: Erin Wasson , Julia Stegner , Emily DiDonato , Jessica White , Shu Pei , Lisalla Montenegro i Charlotte Kemp Muhl.

Fotografiami w stylu pop - art zajął się Kenneth Willardt, natomiast wspaniałymi makijażami Charlotte Willer. Efekty są naprawdę godne podziwu! Zdjęcia przesycone są żywymi, jaskrawymi kolorami. Momentami jest komiksowo, na niektórych zdjęciach modelki są delikatnie przerysowane. Ale być może właśnie o to chodziło, by było przede wszystkim wyraziście.

Ciekawie prezentują się fotografie na których ambasadorki wystylizowane są na seksowne panie domu. Pomysł może i nie szczególnie oryginalny ostatnimi czasy, ale efekt oceniamy na plus. Stylizację strojów powierzono Stéphane Lancien.

W kalendarzu znaleźć możemy wiele modnych inspiracji dotyczących makijażu, czy stylizacji paznokci. Znaleźć możecie tam najnowsze trendy dotyczące szeroko rozumianej tematyki beauty.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii - same zobaczcie!

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku:

 
Więcej o: