J.P. Gaultier - punkowo, bezkompromisowo i nie tylko w rozmiarze XXS!

Jean Paul Gaultier uwielbia zaskakiwać na pokazach nie tylko swoimi kolekcjami, ale również wizażem. To mistrz niestandardowych pomysłów. Na pokazie wiosenno-letniej kolekcji w Paryżu było tym razem punkowo!

Pomysłowe kolekcje w wykonaniu projektanta to jedna sprawa. Doceniamy w nim jednak również niesamowite pomysły na wizaż . Nigdy nie są takie same. Zwykle zwracają uwagę i zostają zapamiętane na długo.

Na prezentacji wiosenno-letniej kolekcji w Paryżu modelki były wystylizowane w rockowo-punkowym stylu. Postawione włosy, ostry, wyrazisty make up i sporo koloru - również na włosach!

Peruki i makijaże świetnie dopełniały odważne, punkowe przesłanie całej kolekcji. Mocny makijaż oczu zwracał uwagę już z daleka. Kolorowe peruki wraz z niebieskimi i fioletowymi akcentami na oczach - ożywiały całość stylizacji.

Było pikantnie i odważnie. Co więcej, Jean Paul Gaultier zaprosił do wystąpienia w pokazie Beth Ditto , amerykańską piosenkarkę i autorkę tekstów z rockowego zespołu Gossip. Nie jest to pierwszy raz kiedy projektant zatrudnił puszyste modelki.

Tym razem na wybiegu znanego projektanta pojawiło się więcej modelek o rozmiarze plus zero i plus dwa. Pomiędzy modelkami z rozmiarem XXS a XXL pojawiły się też inne tak często noszone przez nas rozmiary. I bardzo dobrze! Zbyt często kobiety na całym świecie zapominają, że rozmiary modelek są dolną granicą.

Zapraszamy do naszej galerii!

Jean Paul GaultierJean Paul Gaultier Fot. EastNews

Zobacz też:

Anja Rubik z narzeczonym w kampanii perfum DKNY

Więcej o: