Makijaż w pawich kolorach, czyli karnawałowa propozycja MAC

Kolorystyka marki MAC jest znana i ceniona przez całe grono jej wiernych klientów. W nowej kolekcji Peacocky na luty 2011 dominują pawie kolory.

W nowej kolekcji znajdziemy kosmetyki do makijażu oczu oraz ust. A dokładniej całą gamę cieni oraz błyszczyków do ust. Egzotyczny paw stał się inspiracją do powstania nowych produktów. Nie tylko ze względu na jego niebywałą kolorystykę ale również prezentowany przez niego symbol wyjątkowego piękna.

Metaliczne cienie w kolorach zieleni, różnych odcieni błękitu, fioletu, szmaragdu, kobaltu są żywymi odcieniami i idealną propozycją na karnawałowy makijaż. Wybór jest naprawdę duży.

Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o wybór błyszczyków. Tym razem jednak oprócz standardowych i często pojawiających się kolorów - odnaleźć możemy znacznie śmielsze propozycje. Jedną z nich jest błyszczyk w kolorze niebieskim!

Zajrzyjcie do naszej galerii i sami zobaczcie!

Nowa kolekcja MACNowa kolekcja MAC Nowa kolekcja MAC

Zobaczcie też:

Nowy tusz marki Revlon - wydłuża i odżywia

Arogancja czy elegancja? Widowiskowy popis, niewątpliwie zmysłowy spektakl, opalizujący brak szacunku. wzbudza podziw. Fetyszyzujemy egzotycznego pawia jako symbol wyjątkowego piękna, dzieło o wyszukanej naturze, przeciwstawiające się wszystkiemu, co nazbyt uproszczone. Pawiowi fani w poszukiwaniu intensywnych kolorów do ust i oczu, egzotycznych i wyszukanych, z nutką splendoru z lat 30. w stylu F. Scotta Fitzgeralda i o urzekającym metalicznym połysku. Nowy błyszczyk Kissable łączy w sobie pełen blask z kremowym komfortem. Został stworzony przy zastosowaniu technologii elastomerów, która nadaje aksamitną, lekką gładkość, bez uszczerbku dla połysku. Lekki jak piórko. Cień do powiek Mega Metal lśni jak chrom, dzięki swoim właściwościom odbijania światła, a jednocześnie jest kremowy, nie osadza się w załamaniu powieki i posiada wzmocnioną witaminami elastyczność. Słowo "spektakularna" nawet w części nie opisuje dziewczyny, która wie, że jest Peacocky.

embed
embed
embed

Błyszczyk Kissable Enchantée - Jasny niebieskoróżowy Woo Me - Jasny różowawocielisty So Vain - Przygaszony brudny koralowy Vanity Fair - Stonowany niebieskoróżowy Exxxhibitionist - Koralowy w czerwonym odcieniu Strut Your Stuff - Jaskrawy czerwony Scandelicious - Niebiesko-fuksjowy Peacocky - Błękitny z dodatkiem czerwonej perły Super - Zgaszony neutralny brąz Temper Tantra - Stonowany czerwonawy brąz Flaunting It - Fioletoworóżowy w szarym odcieniu Love Peck - Krwistoczerwony z dodatkiem czerni Sugerowana cena detaliczna PLN 85 Cienie do powiek Mega Metal Peek-at-You - Perłowa pożółkła biel Dalliance - Jasny szampański Prance - Fioletoworóżowy perłowy Top of the Posh - Perłowy róż z dodatkiem bieli Tweet Me - Złocisty brąz Mating Call - Przybrudzony perłowy fioletowy Odalisque - Głęboki niebieskozielony Sexpectations - Metaliczny burgund Paparazz -she - Głęboki miedziany brąz Ego - Leśna zieleń Noir Plum - Purpurowy z dodatkiem srebrnej perły Dandizette - Granatowy z dodatkiem srebrnej perły Spectacle of Yourself - Głęboki brąz Centre Stage - Perłowy czekoladowy brąz Unflappable - Perłowa czerń z dodatkiem purpurowej perły Sugerowana cena detaliczna PLN 90 Kolekcja limitowana Dostępna od lutego 2011 we wszystkich salonach M?A?C Kontakt krajowy Anna Żukowska azukowska@pl.estee.com tel 668 480 906 Arogancja czy elegancja? Widowiskowy popis, niewątpliwie zmysłowy spektakl, opalizujący brak szacunku. wzbudza podziw. Fetyszyzujemy egzotycznego pawia jako symbol wyjątkowego piękna, dzieło o wyszukanej naturze, przeciwstawiające się wszystkiemu, co nazbyt uproszczone. Pawiowi fani w poszukiwaniu intensywnych kolorów do ust i oczu, egzotycznych i wyszukanych, z nutką splendoru z lat 30. w stylu F. Scotta Fitzgeralda i o urzekającym metalicznym połysku. Nowy błyszczyk Kissable łączy w sobie pełen blask z kremowym komfortem. Został stworzony przy zastosowaniu technologii elastomerów, która nadaje aksamitną, lekką gładkość, bez uszczerbku dla połysku. Lekki jak piórko. Cień do powiek Mega Metal lśni jak chrom, dzięki swoim właściwościom odbijania światła, a jednocześnie jest kremowy, nie osadza się w załamaniu powieki i posiada wzmocnioną witaminami elastyczność. Słowo "spektakularna" nawet w części nie opisuje dziewczyny, która wie, że jest Pea

Więcej o: