Najlepszy makijaż ostatniego tygodnia - Camilla Belle!

Okazuje się, że delikatny makijaż również może wyglądać spektakularnie! W ostatnim tygodniu za jeden z najlepszych makijaży uznaliśmy make up Camilli Belle.

Aktorka pojawiła się parę dni temu w Los Angeles na premierze nowego filmu: "From Prada to Nada". Zachwycił nas jej makijaż. Mimo, że dość naturalny - przyciągał uwagę.

Dobrze dobrany podkład rozjaśnił cerę i nadał jej świeżego wyglądu. Róż do policzków w lekko brzoskwiniowym kolorze dobrze komponował się z kolorem jasnej pomadki.

W makijażu oczu najważniejszą funkcję pełni szary cień, który w tym przypadku jest nałożony na dolnej powiece niżej niż robi się to zazwyczaj. Dzięki temu uzyskujemy efekt przydymionego oka i delikatniejszą wersję smokey eyes. Oczy nabierają głębszego wyrazu. Do wykonania makijażu naprawdę nie potrzeba wyjątkowych umiejętności. Cienka czarna kreska na górnej powiece, tusz na rzęsy i gotowe. Dopełnieniem tego makijażu jest podkreślenie brwi. Jeśli chcecie uzyskać podobny look - powinnyście zwrócić na to dodatkową uwagę.

Jak wam się podoba?

DDP/Celebrity Photo

Kolejną osobą, która zasłużyła na wyróżnienie w kwestii makijażu jest Cate Blanchett. 41- letnia aktorka była parę dni temu w Genewie. Bardzo podoba nam się kolor pomadki, którą wybrała. Subtelnie podkreślone oczy bardzo ładnie komponowały się z odcieniem szminki. Dzięki czemu aktorka prezentowała się niezwykle elegancko.

REUTERS/VALENTIN FLAURAUD

Zobaczcie też:

Modny makijaż w stylu Freidy Pinto

Makijaż Camille Belle:
Więcej o: