"Love me" - walentynkowa sesja Aniołków VS

Zbliżają się Walentynki, więc firmy prześcigają się w pomysłach na prezent. Marka Victoria's Secret tradycyjnie przygotowała kolekcję zmysłowej bielizny specjalnie na tę okazję.

Jednym z najczęściej kupowanych prezentów na święto zakochanych jest piękna bielizna . Panowie uważają, że to jeden z najlepszych podarunków dla kobiety, a panie kupują nowy komplet specjalnie na Walentynki, by zachwycić partnera. Nic dziwnego, że marki bieliźniane przygotowują kolekcje specjalnie na to święto.

'Love me' - walentynkowa sesja Victoria's Secret"Love me" - walentynkowa sesja Victoria's Secret www.victoriassecret.com

Dlatego w ofercie amerykańskiej marki Victoria's Secret nie mogło zabraknąć walentynkowej kolekcji. Linię zmysłowej bielizny zaprezentowano w specjalnej, naprawdę udanej sesji. W tym roku aniołki VS w kuszący sposób propagują hasło "Love me" i ideę wysyłania walentynek . Zdjęcia ze specjalnej sesji można wykorzystać jako kartkę z wyznaniem, choć która z kobiet chciałaby wysyłać partnerowi zdjęcie kuszącej modelki? Zapewne prawie żadna, dlatego firma VS umożliwia wysłanie e-kartki z jednym z przygotowanych motywów, którą samodzielnie przygotujecie tutaj . Oczywiście uczucie można wyznać też osobiście, a jeśli, Drogie Panie, chcecie dodatkowo zachwycić ukochanego, to kupcie kuszącą bieliznę np. z kolekcji Victoria's Secret , która jest naprawdę przepiękna. Zobaczcie sami - GALERIA !

Więcej o: