Marta Żmuda Trzebiatowska na premierze teatralnej sztuki

Polska aktorka w eleganckim wydaniu.

W teatrze Kwadrat odbyła się premiera sztuki "Przez park na bosaka". Pojawiła się na niej, między innymi, Marta Żmuda Trzebiatowska , która postawiła tego wieczoru na czerwień .

Aktorka miała na sobie sukienkę z obcisłym dołem i luźną górą, dekoltem "w łódkę" oraz długim rękawem. Ta kreacja bardzo przypominała projekty Macieja Zienia z kolekcji na wiosnę i lato 2011 , które polubiła między innymi Doda ( tutaj ).

Stylizacja pasowała do urody aktorki i okazji. Trzeba przyznać, że taki krój jest wyjątkowo kobiecy , mimo że nie ma podkreślonej talii ani głębokiego dekoltu. Plus za ciekawą torebkę z tłoczonej skóry , która wyróżnia się na tle, tak teraz uwielbianych, twardych kopertówek w stylu Bottega Veneta czy Alexander McQueen. Buty pozostają kwestią sporną - rozumiemy, że jest zima i botki są wskazane, ale na eleganckie przyjęcia i gale warto jednak wybrać pantofle. Marta wybroniła się wybierając model, którego cholewka przylega do nogi, dzięki czemu nie ma wrażenia codzienności i niechlujności w dolnych partiach. Zdecydowanym minusem jest za to bransoletka z "dyndających" koralików i wielu warstw łańcuszków i tym podobnych. Kojarzy się ona infantylnie i niepotrzebnie zaburza ten minimalistyczny szyk .

Ocena Luli : 9

Marta Żmuda Trzebiatowska w teatrze Kwadrat na premierze sztuki Przez park na bosakaMarta Żmuda Trzebiatowska w teatrze Kwadrat na premierze sztuki Przez park na bosaka fot. Kapif

Więcej o: