Gwiazdy podczas wręczenia nagród SAG 2011 - GALERIA

Sprawdźmy, kto otrzymał statuetkę przyznawaną przez Stowarzyszenie Aktorów Filmowych i co założyły aktorki na czerwony dywan.

Wręczenie nagród przyznawanych przez Gildię Aktorów Amerykańskich już za nami. Na gali 2011 pojawiło się mnóstwo gwiazd , ale tylko nieliczne z nich wyszło ze statuetką w ręku. Większość z wygranych pokrywała się z faworytami typowanymi przez krytyków. Najlepszą aktorką została Natalie Portman za rolę w "Czarnym łabędziu", za najwybitniejszego aktora uznano Colina Firtha z filmu "Jak zostać królem?", najlepszą aktorką drugoplanową została Melisa Leo z filmu "Fighter", a za najlepszego aktora drugoplanowego uznano Christiana Bale za rolę w tym samym filmie.

W kategoriach telewizyjnych nagrodę za najlepszą męską rolę w serialu dramatycznym otrzymał Steave Buscemi z "Zakazanego Imperium". Za najlepszą aktorkę uznano Juliane Margulies za udział w "Idealnej Żonie". Najlepsi aktorzy w serialach komediowych to Alec Baldwin z "30 Rock" ("Rockefeler Plaza") oraz Betty White z "Hot in Clevelant". Nagrody dla zespołów aktorskich powędrowały do serialu dramatycznego "Zakazane imperium" oraz komediowego "Współczesna rodzina".

Czerwony dywan obfitował w znane osobistości ze świata filmu, jednak przyznać trzeba, że aktorki postarały się bardziej z okazji rozdania Złotych Globów . Pośród najlepszych stylizacji wymienia się Natalie Portman , która wybrała białą suknię Azarro , lekko opinającą jej ciążowy brzuszek. Nam wydaje się, że czarna kopertówka z kryształkami i dwie bransoletki - po jednej na każdej ręce - to za dużo. Świat zachwyca się także, dość kontrowersyjną stylizacją Julii Stiles z "Dextera", która wybrała cieniowaną granatowo-białą kreację. Mila Kunis postawiła na barwną suknię Alexandra McQueena i po raz drugi w ostatnim czasie zachwycała. Claire Danes postawiła na nieco niepoważną, za to bardzo modną kolorową suknię Louis Vuitton przewiązaną paskiem. Rosario Dawson wyglądała pięknie w bladożółtej sukni J. Mendel , a Hilary Swank w kreacji od Versace o barwie nude.

Które stylizacje podobały się Wam najbardziej? Podawajcie swoje typy w komentarzach!

Paz de la Huerta i Mariska Hargitay na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011)Paz de la Huerta i Mariska Hargitay na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) fot. AP Photo

Więcej o: