Lady Gaga dla MAC Viva Glam - znamy już nowe produkty

Lady Gaga w 2011 roku będzie po raz drugi twarzą MAC Viva Glam. Znamy już produkty, których sprzedaż zasila fundację wspierającą osoby chore na AIDS i HIV.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku pomadka MAC z serii Viva Glam była najlepiej sprzedającym się produktem tej marki. Zyski wyniosły ponad 32 mln $. W kampanii z 2010 roku z Lady Gagą występowała również Cyndi Lauper. Kosmetyki wyprzedały się w tak ekspresowym tempie, że i w tym roku to właśnie produkty sygnowane nazwiskiem Lady Gagi będą wspierały budżet Fundacji.

W poprzedniej kampanii błyszczyk i pomadka Lady GaGa były w odcieniu jasnego różu. W tym roku natomiast jest to beż, który idealnie nadaje się do stworzenia makijażu tupu nude make up, stanowić może również doskonale uzupełnienie ciemnego makijażu oczu ( tak jak dzieje się to na zdjęciu reklamowym z Lady Gagą).

W Europie kosmetyki pojawić się mają w marcu , natomiast w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie premiera jest wyznaczona na 17 lutego. I szminka i błyszczyk mają cenę 14,50$ i cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na walkę z HIV/AIDS.

Jak podoba wam się dobór kolorystyki?

Zobacz też:

Nowa wersja maskary Maybelline Volum' Express

Jak podobają wam się kolor kosmetyków?
Więcej o: