Anja Rubik z narzeczonym promują w Warszawie nowy zapach DKNY!

Niespełna parę dni temu Anja Rubik wraz ze swoim narzeczonym przybyli do warszawy, by promować nowy zapach DKNY. Na konferencji pojawili się zagraniczni dziennikarze z kilku krajów. Byliśmy tam również my!

Międzynarodowa konferencja prasowa z okazji światowej premiery najnowszego zapachu DKNY Original z udziałem pary odbyła się w Pure Sky Club w Warszawie. Zapach jest nową wodą toaletową. Pisaliśmy już o tym, że głównymi twarzami kampanii DKNY Original, są Anja Rubik i Sasha Knezevic.

Chciałam być osobą, której udałoby się zamknąć we flakonie energię Nowego Jorku - mówi Donna Karan. Udało się. Po 12 latach od pojawienia się na rynku perfum DKNY Original, zapach powraca w nowszej wersji.

Para specjalnie z tej okazji przyleciała do Warszawy, gdzie podczas trwania konferencji dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi kręcenia reklamy DKNY Original. Dla potrzeb tej reklamy zamknięto Szóstą Aleję od godziny 4 rano do późnych godzin popołudniowych. Podczas kręcenia para prawie cały czas się całowała. Sasha żartował nawet, że Anja nie miała dosyć, i że pod koniec dnia jego usta miały już kolor niebieski. Opowiadali również o tym, że dzięki temu, że są parą również w życiu prywatnym okazywanie sobie uczuć przychodziło im z łatwością.

Reklama oddawać ma zmysłowość i namiętność pary . Akcja osadzona jest między drapaczami Nowego Jorku. Kochankowie całują się w taksówce, wysiadając z niej nie zwracają uwagi na zatłoczone ulice. Przemykają między samochodami, zakochani - jakby nie zauważali wrzasku, hałasów i tempa życia miasta.

Nowość DKNY Women Energizing Eau de Toilette pojawi się w perfumeriach w marcu 2011 roku.

Zobaczcie efekty ich pracy:

 
jak podobaja wam się zdjęcia reklamowe perfum DKNY?
Więcej o: