Leighton Meester i Minka Kelly w kadrach z filmu "Roommate"

Leighton Meester - uwielbiana przez fanów gwiazda serialu "Plotkara" w kadrach i na promocji filmu, w którym gra główną rolę.

Leighton Meester świetnie korzysta ze sławy, którą przyniósł jej serial "Plotkara". Zainteresowali się nią twórcy filmu "Roommate" i obsadzili ją w głównej roli! Obok niej grają dwie inne młode amerykańskie sławy - Minka Kelly, Alyson Michalka oraz znany z serialu "90210" Liam - Matt Lanter.

Film ma zwyczajnie zapowiadającą się fabułę - dwie studentki zamieszkują razem akademik i zaprzyjaźniają się. Z czasem pojawia się jednak zazdrość, która ujawnia prawdziwie mrożące krew w żyłach kryminalne oblicze obrazu.

Leighton została sfotografowana na spotkaniu promocyjnym , z którego zdjęcie poniżej. Miała na sobie fantastyczną stylizację - żakiet w czarno-granatowe szerokie pasy z niebieskim futrzanym kołnierzem w stylu Prady, beżową sukienkę z ołówkowym dołem, szpilki w panterkę oraz czarną, charakterystycznie pikowaną torbę MiuMiu . Jak podoba się Wam ten strój aktorki?

Leighton Meester na promocji filmu 'Roommate'Leighton Meester na promocji filmu 'Roommate' fot. East News

W galerii znajdziecie plakat oraz kilka kadrów , a niżej trailer z filmu "Roommate" w jakości HD. Zamierzacie wybrać się na ten film do kina?

 
Więcej o: