Czy paznokcie naprawdę mogą być aż tak długie?!

Niemal każdy człowiek lubi czuć się i wyglądać wyjątkowo. Jazz Ison Sinkfield z Atlanty - swoim pomysłem na wyróżnienie się spośród tłumu przebiła jednak wielu!

Świat pełen jest utalentowanych artystów, pisarzy, malarzy, czy piosenkarzy. Każdy człowiek pragnie się wyróżniać czymś szczególnym. Jazz Ison Sinkfield znalazła swój własny sposób na bycie oryginalną. Od zawsze marzyła, by do programu zaprosiła ją Oprah Winfrey. By wrócić na siebie uwagę postanowiła zapuścić swoje paznokcie u rąk. Dziś najdłuższy z nich ma niemal 60cm(!)

By spełnić swe marzenie zapuszczała je przez 22 lata. Aby się nie łamały i wciąż rosły Jazz spędza przynajmniej 5 godzin i wydaje 250 dolarów każdego miesiąca w salonie kosmetycznym.

Rzecz jasna jej długie paznokcie mocno ograniczają jej wykonywanie zwykłych, codziennych czynności takich jak: wiązanie butów, pisanie na klawiaturze, czy zdejmowanie biżuterii. Trudno jej zwyczajnie uścisnąć komuś dłoń. Dodajmy, że Jazz jest nie tylko mamą, ale już nawet babcią!

SinkField jest jednak jak najbardziej dumna ze swego osiągnięcia. Naszym zdaniem jej "paznokcie" wyglądają drobinę przerażająco.

Co o tym myślicie?

Fot. EastNews

Zobaczcie wideo:

Zobaczcie też:

Ashlee Simpson jeszcze bardziej blond

Więcej o: