J.Lo kolejny raz została ambasadorką. Tym razem marki Gillette

Dosłownie parę tygodni temu informowaliśmy was, że Jennifer Lopez została ambasadorką marki L'Oreal, a już zdążyła zostać twarzą kolejnej firmy. Tym razem Gillette Venus. Zobaczcie reklamę!

Tyloma projektami równocześnie Jennifer Lopez nie zajmowała się już chyba od dawna!

Po urodzeniu bliźniaków gwiazda zwolniła tempo, miała trochę słabszy okres, wracała do formy, ale teraz zdecydowanie jest już w pełni sił. Najpierw zaczęło się od kampanii Gucci sesji z dziećmi, potem wraz z mężem Marciem Anthonym rozpoczęli współpracę z marką Kohl. Kolejny był kontrakt z marką L'Oreal , a dziś z Gillette Venus!

Wybór nie był zresztą przypadkowy. Jennifer Lopez mimo swych bardziej kobiecych kształtów stanowi dla większości ludzi na całym świecie ideał piękna, czyli przysłowiową boginią.

Specjalnie na potrzeby kampanii nagrała nową wersję utworu "Venus", do którego zresztą również tańczy w reklamie produktów.

2 lutego Jennifer wzięła udział w pierwszej oficjalnej konferencji w Nowym Jorku. I mimo, że gwiazda niemal zawsze zachwyca, trzeba przyznać, że tak świetnie nie wyglądała już dawno! Makijaż i fryzura (co nie było zaskoczeniem!) był perfekcyjny.

Artystka ubrana była w cielistą, luźną bluzkę z długim rękawem oraz bardzo krótką i świecącą, srebrną mini spódnicę z rozporkiem. I nawet jeśli nie jesteście do niej przekonane - spójrzcie tylko na buty! Szpilki marki Christian Louboutin wyglądały absolutnie znakomicie!

Całość z każdym razie prezentowała się dobrze również ze względu na nogi Jennifer, które z całą pewnością wydepilowała wcześniej maszynką Venus od Gillette! :)

 

Zobacz też Jennifer Lopez anbasadorką marki L'Oreal

Więcej o: