Która lepiej: Sykut i Popielewicz na konferencji "Must be the music"

Dwie polskie celebrytki - zagłosujcie na lepszą stylizację!

Na konferencji prasowej programu "Must be the music" ujawniono, że w jury zasiądzie Wojciech Łozowski, Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba. Pojawiło się sporo znanych Polaków związanych z rodzimym show-biznesem, w tym Agnieszka Popielewicz i Paulina Sykut .

Pierwsza miała na sobie różową sukienkę długości midi z falbaną na brzuchu. Przewiązała ją parcianym paskiem w prążki i dobrała do niej brązowe skórzane kozaki do kolana. Wyglądała bardzo świeżo i wiosennie , ale zdecydowanie lepiej i bardziej elegancko prezentowałaby się bez paska i w cielistych pantoflach. Ciężkie i długie kozaki nie są dobrym rozwiązaniem na oficjalne przyjęcie, a pasek, choć dobrze dobrany kolorystycznie, dawał zbyt codzienny wyraz całemu strojowi.

Agnieszka Popielewicz na konferencji Must be the musicAgnieszka Popielewicz na konferencji Must be the music fot. Kapif

Paulina postawiła na piękną jasnobeżową minisukienkę Bohoboco z krótkim rękawem i dużym dekoltem na plecach. Do niej dobrała słynne buty wykonane z tworzywa Mel-Flex, czyli mieszanki plastiku i kauczuku. To Melissa z kulką na froncie z sezonu wiosna/lato 2010, które zaprojektowała Vivienne Westwood .

Która stylizacja podoba się Wam bardziej?

Paulina Sykut na konferencji Must be the musicPaulina Sykut na konferencji Must be the music fot. Kapif

Więcej o: