Kwiaty we włosach... na pokazie Alexisa Mabille

Obserwując pokaz Alexisa Mabille podczas paryskiego Tygodnia Mody wiosnę można było niemal poczuć. Nie tylko dzięki samej kolekcji, ale również ciekawej stylizacji fryzur.

Warkocze są takim typem fryzury , która zawsze jest modna. Z mniejszym lub większym natężeniem pojawia się na wybiegach każdego sezonu. Ale nie tylko! My również lubimy warkocze. Możemy je nosić zarówno na co dzień: do pracy, szkoły, jak również na wielkie wyjścia, gdy pożądany jest bardziej spektakularny efekt. Zarezerwowana dla kobiet z długimi włosami pasuje do każdego typu urody.

Może nadać twarzy łagodnego, naturalnego wyrazu , sprawić, że wyglądamy romantycznie, lub zupełnie niebanalnie i oryginalnie. Różni się od zwyczajnej fryzury i przyciąga wzrok, a o to przecież nam chodzi!

Niebanalny pomysł na prosty warkocz zaprezentował na swym pokazie Alexis Mabille. Fryzura przepleciona była ozdobami z motywem roślinnym oraz kwiatami. Jest to ciekawa inspiracja do zrobienia czegoś w podobnym stylu. Nikt nie powiedział przecież, że warkocz musi być nudny!

Jak wam się podoba?

AFP/EAST NEWS/FRANCOIS GUILLOT

Zobacz też:

Tajemnice makijażu Natalie Portman

Jak podoba Ci się propozycja zdobienia warkocza?
Więcej o: