Najlepszy makijaż ostatniego tygodnia - Hilary Duff

Hilary Duff - zwykle stawia na mocniejszy makijaż oczu. Podczas ostatniej wizyty w Paryżu postanowiła zmienić jednak koncepcję. I takich zmian chcemy widzieć więcej!

23-letnia aktorce urody odmówić nie sposób. Bez makijażu wygląda równie dobrze, co w nim. Jednak tym razem make up gwiazdy zwrócił naszą uwagę w szczególny sposób. Twarz jest rozświetlona i promienieje. Oczy podkreślone delikatnie jedynie tuszem. Oczywiście głównym elementem przyciągającym uwagę są usta i piękny kolor pomadki!

Miękka pomadka w 4 różnych kolorach.
CENA: 45,90 ZŁ Miękka pomadka w 4 różnych kolorach. CENA: 45,90 ZŁ  Fot. Materiały prasowe Pomadka z nowej wiosennej kolekcji Malu Wilz, cena: 45zł

Te z was, które wciąż nie są przekonane do tego typu makijażu - powinny zmienić zdanie. Hilary wygląda świeżo i kobieco. To makijaż, który świetnie będzie prezentował się zarówno w dzień jak i wieczorem.

Jednym z najważniejszych elementów jest odpowiednie przygotowanie cery . Nie ma tu mowy o widocznych zaczerwienieniach, czy nierównościach. Skóra powinna wyglądać nieskazitelnie. Warto również korektorem w płynie rozjaśnić cienie pod oczami. I nie przesadzajcie z różem! Przy tak intensywnym odcieniu pomadki policzki powinny być nim delikatnie muśnięte.

Hilary stawia zwykle na mocniejsze akcenty oczu i jaśniejsze usta. W takim makijażu wygląda inaczej, ale mnie mniej pięknie.

Jak wam się podoba?

Hilary DuffHilary Duff Hilary DuffVISUAL PRESS AGENCY/EAST NEWS/Guillaume GAFFIOT / VISUAL Press Agency

Zobaczcie też piękny makijaż Camilli Belle

Więcej o: